Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

żeliwny telefon kopalniany

dzedaj2000 18 Jul 2015 11:25 1398 3
    dzedaj2000
    Level 14  
    Szukam jakiegoś schematu lub osoby by mi w tym pomogła by poprawnie podłączyć stary żeliwny telefon kopalniany, dobrze by było by działał chociaż nie wiem czy technicznie jest to możliwe.

żeliwny telefon kopalniany
    Michał_74
    Level 22  
    Witam. Nie kojarzę akurat tego modelu ale wszystkie stare modele a ten do nich należy były identyczne lub prawie identyczne ze starymi modelami telefonów analogowych takich jak w domu.
    Poszukaj schematu takiego domowego były one wklejane w obudowy aparatów i tak podłącz.
    Pytanie jest tylko czy będzie działał z nowymi centralami cyfrowymi, w dawnych czasach działały normalnie.
    Pozdrawiam.
    dzedaj2000
    Level 14  
    Michał_74 wrote:
    Witam. Nie kojarzę akurat tego modelu ale wszystkie stare modele a ten do nich należy były identyczne lub prawie identyczne ze starymi modelami telefonów analogowych takich jak w domu.
    Poszukaj schematu takiego domowego były one wklejane w obudowy aparatów i tak podłącz.
    Pytanie jest tylko czy będzie działał z nowymi centralami cyfrowymi, w dawnych czasach działały normalnie.
    Pozdrawiam.

Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak te elektromagnesy od dzwonka podłączyć.
    Ten ma chyba zasilanie pod 230V. Jest to możliwe?
    krzysiozak
    Level 39  
    Na pewno nie ma zasilania pod 230V. Daj więcej zdjęć całości i poszczególnych elementów. Schemat powinien być w środku, jeśli nikt go nie zabrał. Zdjęcia foto płytki od spodu i z góry. I wszystkich innych części.