Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stihl ms 170 - Spada zabezpieczenie bębna na wale.

irekxDS 18 Jul 2015 17:38 1230 2
    irekxDS
    Level 12  
    Witam, moja piła jest po kapitalnym remoncie. Wymienione membrany gaźnika, tłok, pierścienie, wałek, moduł zapłonowy, uszczelniacze, świeca, koło zamachowe. Nie chciała z początku odpalać, wyczytałem tu w innym temacie, że przepustnica w gaźniku ma się cała zamknąć, u mnie się nie zamykała, oferowali by podgiąć drucik, to podgiąłem i odpaliła. Dwa razy spadło mi zabezpieczenie bębna z wału, na szczęście nie posypało się wtedy łożysko iglicowe. Kupiłem drugie zabezpieczenie, bo tamtego już nie znalazłem no i zabrałem się do cięcia drzewa. Piła kopci jak z grilla, czasami sobie zgaśnie. I gwóźdź programu, znów wypadło zabezpieczenie, tym razem wyleciała i podkłada oraz posypało się łożysko iglicowe -.- Ktoś ma pomysł co się dzieje ? Ja już mam wyczyszczony mózg przez tą piłę, a niestety do serwisu nie oddam. Była już jak nie chciała zapalać, za zrobienie chciał 5 stówek, nie zgodziłem się i zapłaciłem za diagnostykę, zabierałem się do składania i patrzę, pierścień połamany -.- I wtedy trzeba było kupić pierścienie. Dlatego też nie mam zaufania i proszę tu o jakąkolwiek poradę.
    User removed account
    Level 1  
    irekxDS
    Level 12  
    Już wszystko sprawne, kopciła, ale nagle przestała. Zabezpieczenie już nie wypada, sprzęgło było wcześniej na odwrót przykręcone.