Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2 wzmacniacze i jedna para kolumn

momocik 18 Lip 2015 19:44 759 3
  • #1 18 Lip 2015 19:44
    momocik
    Poziom 2  

Panowie. A czy ktoś mógłby rozrysować takie połączenie. Elementy: 1 przełącznik 12 pinowy ON-OFF-ON i 12 zacisków na banany. Mam wszystkie elementy ale jak ogarnąć ten przełącznik nie mam pojęcia. Poproszę o radę. Podeślę rysunek do obróbki abyście mięli na czym wyrysować. Dzięki

Dodano po 37 [minuty]:

O właśnie - jak to połączyć

0 3
  • #2 19 Lip 2015 19:04
    Polon_us
    Poziom 41  

No tak ...

Proszę napisać, jak łączą się poszczególne zaciski (miejsca podłączenia kabli) między sobą w zależności od położenia przełącznika.

Wydaje się to dość oczywiste, ale wolałbym, aby kolega sam potwierdził sposób jak one się łączą.
    Jeżeli przełącznik działa typowo, to połączenia są bardzo proste.

A tak swoją drogą - czemu to ma służyć? Te przełączanie między wzmacniaczami?

0
  • #3 26 Lip 2015 10:10
    momocik
    Poziom 2  

Służyć ma temu, ze posiadam amplituner kina (bez pre-out) i wzmacniacz (bez pre out) i jedną parę kolumn głośnikowych. Wiadomo amplituner napędzi kino domowe a wzmacniacz jako sprzęt do stereo jako źródła ma gramofon i CD. Przepinanie kabli jest irytujące i zabiera nieco czasu.

Rysunek jest do pomocy. Zapisać obraz na dysk - otworzyć paintem - poprowadzić linie połączeń - wkleić na forum

Pozdrawiam

0
  • #4 26 Lip 2015 15:51
    Polon_us
    Poziom 41  

Kolega nie odpowiedział na najważniejsze pytanie:

Polon_us napisał:
    Proszę napisać, jak łączą się poszczególne zaciski (miejsca podłączenia kabli) między sobą w zależności od położenia przełącznika.

Dopóki kolega nie zamieści danych połączeń tego przełącznika lub jakiegoś adresu, gdzie są dane techniczne tego przełącznika, to kolega nie dostanie odpowiedzi. Przynajmniej ode mnie.
    Ten przełącznik jest dwu- czy trzy-pozycyjny?
    momocik napisał:
    Zapisać obraz na dysk - otworzyć paintem - poprowadzić linie połączeń - wkleić na forum

Nie do wiary, a ja głupi, dotychczas używałem AutoCada czy Photoshopa do tych rzeczy ...

Żal prostych słów ... heh

0