Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop HP Elitebook 8440P - nie włącza się po formatowaniu

19 Lip 2015 15:55 2130 3
  • Poziom 2  
    Cześć. Mam następujący problem. Odkupiłem firmowy laptop HP od kolegi. Do samego końca kiedy go używał było z nim wszystko ok, ale kiedy go oddawał musiał on być całkowicie wyczyszczony z danych (system, pliki, wszystko...). Dostałem już wyczyszczony i zaczyna się problem. Po podłączeniu zasilacza zaczyna migać pomarańczowa dioda. Po naciśnięciu przycisku power zaczyna ona migać na zmianę pomarańczowo-niebiesko przez kilka sekund i na tym koniec. Komputer się nie włącza, monitor, nic... żadnego rozruchu czy chociażby dźwięku. Tylko dioda dalej mogą na pomarańczowo. Dodam że komputer nawet po dłuższym podłączeniu do prądu dalej się nie włącza, to samo bez baterii.

Proszę o pomoc jakby ktoś wiedział coś w tym temacie.
  • Poziom 33  
    Formatowanie nie ma nic wspólnego usterką. Zapytaj kolegi czy czasem nie rozkręcał laptopa.
  • Poziom 2  
    Jutra trafi do informatyków z tej firmy co go czyścili i niech sprawdzają co jest z nim nie tak, bo w zasadzie co oni z nim robili nie wiem a kolega nic z nim nie robił bo od razu mi go przekazał.
  • Spec od monitorów
    HP Elitebook 8440p Link_ o nim ze strony HP
    Zazwyczaj płyta na platformie Compal LA-4902P Rev:?.0
    pod procesory i5, chipset QM57, KBC KBC1098-NU
    Link

Popatrz na stronie HP, co oznaczaja migania led (każda Led jest opisana symbolem) > sekwencja migania , kolejność >>> pomoże wstępnie ocenić ? jaki rodzaj uszkodzenia można się spodziewać!?

Link_ migania kontrolek LED lub kodami dźwiękowymi podczas rozruchu
    lub Link_ does not start and the LEDs blink or the computer beeps
    oraz z forum Link_ HP_ Blinking-caps-and-num-lock-lights_19str.

Laptop HP Elitebook 8440P - nie włącza się po formatowaniu Laptop HP Elitebook 8440P - nie włącza się po formatowaniu

Reszta do poczytania (google i fraza > hp elitebook 8440p caps lock num lock flash)