Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Minolta Bizhub c353 brak możliwości zmiany adresu mail administratora

19 Lip 2015 16:34 963 4
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie,
    mam nietypowy problem z bizhubem c353, otóż poproszono mnie bym ustawił na maszynie możliwość wysyłania komunikatów i liczników oraz skanów na mail. Problem w tym, że nie ma możliwości zmiany adresu mail administratora. Jest dodany błędny, nie działający adres mail z nazwą firmy w której stoi maszyna, lecz adres ten jest nieaktualny - brak do niego hasła. Próbowałem zmienić adres lecz zwyczajnie się nie da. Pole adresu jest nie do edycji zarówno z pozycji menu maszyny jak i z przeglądarki.
    Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu
  • Poziom 12  
    Proszę sprawdzić czy nie jest wgrany jakiś certyfikat. Jeśli jest to trzeba go usunąć i będzie można zmienić adres.
  • Poziom 9  
    Dziękuje za błyskawiczną odpowiedź, nie jestem jednak do końca zorientowany gdzie widnieje informacja o takim certyfikacie.. można jakąś podpowiedź ?
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Zalogować się jako administrator przez www.
    Następnie zakładka Security - SSL/TLS Setting i tam jak będzie certyfikat to trzeba go usunąć.
  • Poziom 9  
    Witam po czasie, dziękuję bardzo za pomoc. Rzeczywiście był zainstalowany certyfikat, po odinstalowaniu pojawiła się możliwość zmiany adresu mail administratora.