Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Limit nocny w plusie - na internecie mobilnym czy tylko dla telefonów?

22 Lip 2015 03:33 429 3
  • Poziom 6  
    Posiadam internet limitowany z Plusa, mam router HUAWEI E5180, przy graniu w gry online, przeglądaniu stron internetowych i obejrzeniu jednego-dwóch filmów 20 minutowych na yt limit spokojnie wystarcza. Dzisiaj zainteresowałem się ofertą plusa Limit nocny - moje pytanie brzmi czy można go użyć na internecie mobilnym czy dotyczy tylko telefonów? Nie ukrywam, że jestem nocnym markiem, a tyle dodatkowego transferu pozwoliłoby mi na większa swobodę
  • Poziom 38  
    Mam Huawei E5372 i nie mam limitu w nocy. Abonament 20GB, oczywiście w Plusie. Zadzwoń na infolinię i powinni Cię poinformować o warunkach umowy. Zresztą powinieneś mieć je na papierze...
  • Specjalista Sieci, Internet
    Wszystko zależy od tego jaka to promocja w Plusie. Na starych ofertach było to 50GB, potem w Power LTE 100GB ale tylko w 3G a w obecnej ofercie jest 200GB we wszystkich technologiach. Koszt 2,99 zł można włączyć on line lub w salonie Plusa.
  • Poziom 2  
    Mając internet moblilny w Plusie w LTE w umowie na abonomant LTE jest dodatkowo płatny, chyba jakieś 2 złote.

Na kartę to już 10 złoty. Ogólnie jeśli chodzi o ofertę - można jej używać przy internecie domowym, ale warto zresetować połączenie po wybiciu nocnej godziny by być pewnym że będzie sie naliczało z tej taryfy a nie globalnego limitu.

Ogólnie też - musisz dokładnie przeczytać warunki bo to zależy od tego z jakiego internetu dokładnie korzystasz.