Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane II CC - Nie działające oświetlenie drzwi.

22 Lip 2015 15:59 1233 1
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie.
    Problem mój polega na tym, że w moim aucie Renault Megane II CC 2003r nie działa oświetlenie drzwi.
    Wcześniejsze żarówki zwykłe w5w świeciły tylko spiralki na pomarańczowo, zmieniłem na led (tak jak chciałem) i światełko jest drgające ale nie pełnym światłem tylko dosłownie ledwo to widać.Przeczyściłem styki, posprawdzałem czy gdzieś nie ma wody, kable całe. Podczas gdy odpalam auto, oświetlenie działa przez sekundę w momencie odpalania w rytm odpalania auta i później przez chwile drga i jak to podczas jazdy już całkowicie gaśnie. Nie jestem pewien ale może za mało prądu dostają? dzisiaj pożyczyłem miernik i spróbowałem zmierzyć co widać na załączonych zdjęciach, później zmieniłem wtyczkę czerwonego kabla i gdy przytykałem do modułu żarówki się zapalały i gdy odłączyłem po 3-5 sekundach gasły. Co możecie pomóc mi na ten problem ? Oświetlenie wewnętrzne działa poprawnie, czujnik drzwi również gdy je otwieram zapala się światło wewnętrzne a oświetlenie drzwi daje minimalnie widoczne drgające światło lub wcale.

Liczę na pomoc fachowców. Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Przez mikrostyk w zamku przepływa za niski prąd, musisz rozebrać, wyczyścić lub wymienić mikrostyk.

Pozdrawiam.