Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

silnik Perkins 4 cylindrowy - problem z odpowietrzeniem pompy wtryskowej

23 Lip 2015 13:56 4449 6
  • Poziom 1  
    Witam. Mam problem z silnikiem Perkins 4 cylindrowy. Pompka zasilająca podaje paliwo do wszystkiego co jest przed pompą wtryskową. Paliwo zatrzymuje się w niej i nie chce pójść do wtrysków. Jak odkręcę dolną śrubkę do odpowietrzania leci przez nią paliwo ale przez górną śrubkę już ani kropli. Co może być przyczyną? z góry dziękuje za pomoc
  • Poziom 4  
    Odkopuje, bo mam ten sam problem.
    Kombajn Claas compact 30
  • Poziom 34  
    Perkins jest trudny do odpowietrzenia . Popuść dwie rurki od wtryskiwaczy i kręć rozrusznikiem . Później dwie następne rurki i dalej kręć powinien załapać .
  • Poziom 2  
    ja mam podobny problem ale w 6 cylindrowym mercedesie (claas mercator 50) pompka wstępnego daje paliwo ale tak jakby na filtrach się zatrzymywało a na pompe wtryskową już nie dochodzi. filtry czyste. jak sprawdzałem pompkę to jak recznie pompuje to daje dobrze paliwo. jak podczas kręceniem rozrusznikiem to tak jakby nic nie szło. czy wina bedzie pompki paliwa?
  • Poziom 34  
    Rozrusznik dobrze kręci. Odkręć przewód wychodzący od pompki i kręć rozrusznikiem . Paliwo powinno tryskać , jak nie pompka do sprawdzenia.
  • Poziom 2  
    Tak właśnie sprawdzałem. I podczas odpalanie na rozruszniku paliwo ledwo szło. A jak pompowalem ręcznie to zapiernicza
  • Poziom 2  
    Uporalem się z moim problemem. Wymieniłem pompę paliwa, wszystkie przewody gumowe. Potem odpowietrzylem pompę wtryskowa. Odpuściłem wszystkie przewody od wtryskiwaczy i zacząłem kręcić rozrusznikiem aż pojawiło się paliwo na wtryskiwaczach. Zakrecilem i odpalił od strzała.