Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung P2470HD - niska jakość obrazu

Silol 23 Lip 2015 20:45 1080 0
    Silol
    Poziom 9  
    Cześć

Niedawno udało mi się naprawić ten monitor. (Dostałem uszkodzony). Teraz kiedy działa zacząłem go testować i niestety okazuje się, że obraz jest raczej kiepskiej jakości. Nie umywa się do mojego starego 12 letniego monitora podłączonego przez DVI. Monitor ma 24cale, podłączony jest przez kabel HDMI. Obraz jest jakoś dziwnie ostry i bardzo męczący dla oczu. Zmieniałem ustawienia monitora, ale kiedy oczy się nie męczą to obraz jest bardzo blady. Resetowałem ustawienia i dalej jest to samo. Aktualizowałem sterowniki do karty graficznej. Rozdzielczość na komputerze mam ustawioną na 1920x1080p.
    Używam laptopa. Intel Core i7 karta graficzna Intel HD4600 mam jeszcze AMD Radeon HD 8750M (monitor chyba korzysta z zintegrowanej)
    Wrzucił bym zdjęcia, ale niestety nie ma zbyt wielkiej różnicy. Wie ktoś czy można z tym coś zrobić bo jak na razie to monitor dla mnie jest nie do używania. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

EDIT:
    Wszystko się rozwiązało. Wcześniej nie udało mi się tego znaleźć. W ustawieniach źródła sygnału dla kabla HDMI trzeba wybrać urządzenie PC i wtedy jest dobrze