Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S3 - błąd przy zdejmowaniu simlocka NS PRO

24 Lip 2015 10:14 834 14
  • Poziom 10  
    Witam panowie podejrzewam że dla niektórych z was mój problem jest banalnie prosty, ale ja spotykam się z tym komunikatem po raz pierwszy i nie wiem dokładnie co mam zrobić a nie chce uszkodzić telefonu dlatego wolę dopytać zamiast kombinować. Mam samsunga s3 na zdjęcie simlocka przywiezionego z zagranicy. Wybieram model daję UNLOCK ns pro 6.8.0 pojawia mi się komunikat:

Waiting for phone...
    Checking if phone is Rooted...
    Phone NOT ROOTED!!! or unexpected response!
    Waiting for phone...
    Sending Exploit to Phone...
    Running Exploit...
    Setting initial permissions...
    Waiting for phone...
    Operation failed!

Proszę o podpowiedz co muszę zrobić aby zdjąć simlocka.

• Poziom 29  
    waldek.sz21 napisał:
    Witam panowie podejrzewam że dla niektórych z was mój problem jest banalnie prosty, ale ja spotykam się z tym komunikatem po raz pierwszy i nie wiem dokładnie co mam zrobić a nie chce uszkodzić telefonu dlatego wolę dopytać zamiast kombinować. Mam samsunga s3 na zdjęcie simlocka przywiezionego z zagranicy. Wybieram model daję UNLOCK ns pro 6.8.0 pojawia mi się komunikat:

Waiting for phone...
    Waiting for phone...
    Sending Exploit to Phone...
    Running Exploit...
    Setting initial permissions...
    Waiting for phone...
    Operation failed!

Proszę o podpowiedz co muszę zrobić aby zdjąć simlocka.

Musisz ręcznie zrootować telefon. Tylko nie pytaj co to jest bo to są PODSTAWY które powinieneś znać, lub powinieneś poświęcić dużo czasu czytając, ucząc się aby te PODSTAWY opanować.
  • Poziom 21  
    Przy okazji nspro i locka z i9300, upewnij się że pod baterią jest naklejka z SN oraz imeiem przed robotą.
  • Poziom 10  
    Witam dzięki za odpowiedz tak też myślałem że trzeba jej roota zrobić ale nie byłem pewien. Zrobiłem go odin v3.09 operacja zakończona sukcesem. Podpinam pod sn pro daje unlock operacja zakończona sukcesem wkładam kartę t-mobile a telefon prosi mnie o kod odblokowania pin karty sim sieci. Co poszło nie tak? Gdzie się wyłożyłem?
  • Poziom 21  
    Wklep 8 zer, ale nie wiem czy coś to da, wersja androida 4.3?
  • Poziom 10  
    Kolego ile zer?

Dodano po 2 [minuty]:

Wpisałem 8 zer ale to nie pomaga a wersja 4.3
  • Poziom 31  
    waldek.sz21 napisał:
    Kolego ile zer?

Dodano po 2 [minuty]:

Wpisałem 8 zer ale to nie pomaga a wersja 4.3

Tego samsunga najprosciej robi sie na andku 4.1.2 root i smok nie powinno byc problemow.
  • Poziom 10  
    Czyli powinienem grać niższego androida? Dobrze rozumuje?
  • Moderator - GSM
    Dokładnie tak.
  • Poziom 10  
    Witam ponownie a więc wgrałem odinem androida 4.1.2 zrobiłem root odinem poszło wszystko ładnie i gładko. Podłączyłem samsunga pod ns pro dałem unlock operacja zakończona sukcesem wkładam kartę t-mobile a telefon tak jak na wyższej wersji prosi o podanie kodu odblokowania sieci. Proszę o podpowiedz gdzie popełniłem błąd.
  • Poziom 10  
    Nie od razu po uruchomieniu podłączyłem pod ns pro ale po pojawieniu się błędu w ns pro zrobiłem hard reset i ponownie zdjąłem simlocka ale nadal prosi o kod.
  • Poziom 27  
    Próbowałeś odblokować z patchem?
  • Poziom 10  
    Witam właśnie pobrałem patcha z tego forum znalazłem go w jednym z tematów o galaxy s3 ale po wgraniu go w telefon odinem telefon uruchamia się ale wyświetlacz pozostaje czarny. Świecą się dolne klawisz i niebieska bioda nad wyświetlaczem jest dźwięk uruchamiania się telefonu ale wyświetlacz czarny.

Dodano po 21 [minuty]:

Po wgraniu androida od nowa 4.1.2 obraz jest więc to wina patcha.

Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

Panowie czy ktoś posiada patcha pod ten model androida?