Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki rejestrator IP wybrać do tych kamer?

24 Lip 2015 15:25 1386 5
  • Poziom 9  
    Witam,

Posiadam 8 kamer:

2x DS-2CD2110-I
    1x DS-2CD2120-I
    3x DS-2CD2620F-I
    2x DS-2CD2020-I

Chce do nich dokupić rejestrator który wykorzystałby możliwości kamer. Chciałbym nagrywać obraz dla 6 kamer w rozdzielczości FHD, 2 kamer w rozdzielczości 1,3MP prz 10 fps. Myśle o zakupie rejestratora Hikvision DS-7616NI-E2/A. Czy poradzi sobie z tymi kamerami? Ewentualnie jaki proponujecie? Dodam, że dysk to 4TB WD Purple
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Z tego co się orientuję w temacie to takie połączenie będzie działać.
    Tylko zastanawiam się po co do 8 kamer 16 kanałowy rejestrator. Wystarczył by nap. DS-7608NI-S ( mam takowy na zbyciu ).
  • Poziom 9  
    Docelowo będzie 10 kamer dlatego zdecydowałem się na ten rejestrator. W tym na pewno 8 z nich będzie nagrywana w FHD, a 2 z nich w 1,3MP. I tutaj jeszcze raz pytam czy ten rejestrator da sobie z taką konfiguracją radę? To moja pierwsza instalacja dlatego chciałbym mieć pewność przy zakupie a później przy instalacji i eksploatacji, że to będzie działać. Proszę o poradę.
  • Poziom 9  
    A porównując DS-7616NI-E2/A z DS-7616NI-ST to który z nich lepiej poradzi sobie z tymi kamerami?
    Prz rejestratorze DS-7616NI-ST prz rozdzielczośći nagrania 2 Mpx (FullHD): 80 kl./s, 8 kamer (10 kl./s na kanał), a jak to wygląda w DS-7616NI-E2/A?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    @damian-3133 No wygląda to trochę inaczej, tu liczy się pasmo :) Ale powinien CI nagrać 10 kamer FHD w 25kl/s na kanał.
  • Poziom 9  
    Temat uważam za zamknięty.