Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon RCD-N7 - Internet Radio

greentrek 24 Lip 2015 23:01 1719 0
 • #1 24 Lip 2015 23:01
  greentrek
  Poziom 10  

  Od miesiąca mam poważny problem z w/w urządzeniem i pomysły już mi się skończyły.
  Opis problemu: nie działa "Internet radio", urządzenie nie może się połączyć ze stacjami radiowymi w necie, próbuje się połączyć kolejno z czterema pierwszymi stacjami z listy "Recently played", zgłasza "Connection down" a na koniec najczęściej "list empty" lub też wraca do listy "Recently". Dodatkowo na liście wyboru źródeł pozostały tylko dwie pozycje - "Recently played" oraz "Search by keyword", wszystkie pozostałe ["Poland", "Search by genre/region" itp.] zniknęły.
  Zastosowane rozwiązania: wymiana kabla sieciowego, zmiana gniazda na routerze, wpięcie w modem z pominięciem routera, ręczne przypisanie staticIP na zmianę z DHCP, reset urządzenia do stanu fabrycznego. Bez skutku, sieć jest sprawna, Denon jest widziany jako składnik LAN, tylko nie może się wydostać na zewnątrz, do WAN. Nie używam proxy, ustawienia firewalla na routerze nie zostały zmienione, nie przypuszczam też żeby ISP coś dołożył po swojej stronie nie informując o tym.
  Żeby było śmieszniej, trzyletnia gwarancja rozszerzona na zestaw zakończyła się w maju, a przestał działać w lipcu - mam nadzieję że to czysty przypadek...
  I co dalej? Jakieś pomysły zanim oddam do serwisu?

  0 0
  Szukaj w 5mln produktów