Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo g580- biały ekran itp

gerwazy93 28 Sie 2015 20:58 2757 35
    gerwazy93
    Poziom 7  
    Laptop wrócił do mnie. Nic nie wymyślono w związku z awarią. Jedynie rzucił mi Pan,że może to jakiś problem z windowsem 8.1. Możliwe?
    slawmix1234
    Poziom 31  
    Kiepski serwis
    gerwazy93 napisał:
    Jedynie rzucił mi Pan,że może to jakiś problem z windowsem 8.1. Możliwe?

Nie
    boro1234567
    Spec od komputerów
    gerwazy93 napisał:
    Jedynie rzucił mi Pan,że może to jakiś problem z windowsem 8.1. Możliwe?

W żadnym wypadku.
    gerwazy93
    Poziom 7  
    Od wczoraj awaria nie wystąpiła ani razu. Próbowałem nawet przeinstalować na 7 system (i tak komp przed rozpoczęciem napraw był praktycznie po formacie) ale wróciłem na 8.1 bo nie wykrywało na 8 wifi - nie widziało karty sieciowej, masakra.
    W tym pierwszym serwisie koleś mi wgrał tylko jakieś sterowniki lenovo, których teraz nie mam i jakoś nie ma awarii co chwilę... Nie wiem w sumie co poradzić, gościu wczoraj mówił że porobił najprostsze pomiary elektroniczne i nic nie wykazały bo awaria jest zbyt przypadkowa
    gerwazy93
    Poziom 7  
    Od czasu powrotu z serwisu brak jakikcholwiek problemów z ekranem. Jedynie na baterii widać jak przez zielony ekran przy włączaniu przepływają pasy taka jakby fala, z podłączonym kablem to nie występuje. Nie rozumiem już kompletnie nic. Teoretycznie nie zrobili nic co mogło naprawić ekran, a jednak brak problemu pojawiania się białego ekranu

Dodano po 41 [minuty]:

Cofam to - dosłownie przed chwilą gdy wyłączałem laptop biały ekran znowu się pojawił
    Arschenico
    Poziom 2  
    I jak się ta fascynująca historia zakończyła?? bo mam ten sam problem...