Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wygasanie ekranu laptopa po zamknięciu pokrywy- gdzie ustawić?

pao1miastko 25 Lip 2015 17:32 681 4
  • #1 25 Lip 2015 17:32
    pao1miastko
    Poziom 9  

Witam.
    Mam pewien problem, mianowicie, jak sprawić żeby ekran laptopa wygasał po zamknięciu pokrywy, gdzie to się ustawia?

Mam dwa dyski, na jednym jest Windows 7 32bit, a na drugim Windows 7 64bit, wszystkie sterowniki zaktualizowane, technicznie sprzęt jest sprawny ponieważ na win 32bit ekran wygasa a na win 64bit już nie.

Plany zasilania mam ustawione identycznie, czyli akcja dla zamknięcia pokrywy: nic nie rób.

Myślę, że może za to być odpowiedzialna jakaś usługa systemowa albo jakiś klucz w rejestrze, ale nie wiem gdzie tego szukać.

Jeśli ktoś wie, to proszę o odpowiedź. Sprzęt to Dell Latitude D630.

Dzięki.

0 4
  • #2 25 Lip 2015 17:38
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Porównaj wszystkie ustawienia w zakładce zaawansowane,czy są takie same na obu systemach

0
  • #3 25 Lip 2015 22:16
    pao1miastko
    Poziom 9  

NIXIE_123 napisał:
    Porównaj wszystkie ustawienia w zakładce zaawansowane,czy są takie same na obu systemach

Tak, są takie same.

Dodano po 4 [godziny] 15 [minuty]:

Nikt nie wie?

0
  • Pomocny post
    #4 26 Lip 2015 12:54
    NIXIE_123
    Poziom 28  

Przeczytaj ten temat szczególnie ostatni post. Upewnij się, że wszystkie sterowniki od grafiki i klawiszy funkcyjnych są w odpowiedniej wersji bitowej (32/64bit) i czy działają poprawnie. Ja mam ustawione wszystko tak, jak na zdjęciu wyżej, czyli nic nie rób, a ekran mi gaśnie przy zamykaniu pokrywy. System to Win 64

Powodzenia

2
  • #5 26 Lip 2015 16:04
    pao1miastko
    Poziom 9  

Dzięki, pomogło zainstalowanie sterowników ze strony producenta.
    Temat do zamknięcia.

0