Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupiłem pralki do 1000zł które polecam.

inforobert 26 Lip 2015 18:26 2913 2
  • #1 26 Lip 2015 18:26
    inforobert
    Poziom 10  

W tym temacie zastanawiałem się nad zakupem pralki do 1000zł z rozbieralnym bębnem.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=14440728#14440728

Mama kupiła BOSCH WAE20166PL 7kg wsadu, cicha, prosta w obsłudze, bez "wodotyrysków"

Nam 2 tygodnie temu zepsuła się Pralka Boscha ~ 20 lat miała, zwarcie na silniku.

Wybraliśmy Panasonic NA107VC5WPL 7kg wsadu , chcieliśmy w/w Boscha ale w Panasonicu jest blokada rodzicielska panelu sterowania, funkcja przydatna córka już nam pralki nie wył. w trakcie prania. Jest timer,
    Wiruje dobrze, pościel i poduszki wyciągnąłem suche. System wyważania nie jest przewrażliwiony (jak starym Whirlpoolu 6 zmysł) i rzeczywiście potrafi wyważyć wsad.
    Panasonic kosztował razem z wniesieniem i opłatą za pobraniem do domu 1022zł w MixMedia.

Generalnie polecam w/w wymienione pralki.

Ps. Chcieliśmy zdjąć blat z Panasonica i zabudować pod "blat kuchenny" ale okazało się że pod pokrywą z pralki jest belka która wystawała ponad obrys obudowy (w instrukcji pralka nie jest przeznaczona do zabudowy).

0 2
  • #2 23 Sty 2016 16:40
    bestfil
    Poziom 9  

Witam.

I jak sprawują się te pralki obecnie?

Pozdrawiam

0
  • #3 23 Sty 2016 21:07
    inforobert
    Poziom 10  

Mama jest zadowolona z Boscha, nic złego się nie dzieje, jest cichsza od Panasonica.

My jesteśmy zadowoleni z Panasonica, pierze dobrze, najczęściej używane programy to Bawełna-eco ~190 minut, szybkie 60 min. Programator czasowy i blokada rodzicielska. Słychać ją dopiero przy wirowaniu.

Drzwi w Panasonicu są większe od Boscha (nie mierzyłem, ale takie mam wrażenie), łatwiej włożyć i wyciągnąć pranie.

0