Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C8 - Potrzebny schemat elektryczny

seba1603 27 Jul 2015 13:35 8055 33
    seba1603
    Level 9  
    Witam
    Potrzebuję schematu elektrycznego drzwi przesuwnych Citroen C8. Chodzi mi konkretnie o złącze 10 pinowe w słupku skąd dochodzą do niego kable.
    Jeżeli ktoś ma takie cuś to będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Nie wcale tak nie myślę tylko co jest potrzebne?
    Rok 2003 3.0 V6. Myślałem że każdy z elektrycznymi drzwiami ma taką samą instalację np. do drzwi. Ale pewnie się mylę
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    VF7EBXFWF13081208
    seba1603
    Level 9  
    Na razie dziękuję kolego jutro spróbuję go rozkminić
    seba1603
    Level 9  
    Czy miałbyś jeszcze jakiś opis do schematu? Z góry dziękuję
    seba1603
    Level 9  
    Przemierzyłem i już nie mam sił do tego samochodu. Wie może ktoś gdzie znajduje się
    "6234 moduł wyłączania urządzeń wykonawczych drzwi" Błąd jaki pojawia się w Lexi to "Defekt stały Zamek o styku zintegrowanym lewy Przerwa" Główny moduł już zdążyłem wymienić ale to nic nie dało cały czas to samo, z dwu pinowej kostki o nr. kabli 6243 i 6244 nie wychodzi napięcie na silnik ale pewnie przyczyna jest gdzieś wcześniej
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    georgesgr nad prawym tylnym nadkolem jest moduł który wymieniałem o nr na schemacie 6239 "moduł bocznych drzwi przesuwnych" a mi chodzi o ten drugi oznaczony na schemacie nr 6234 którego nie mogę zlokalizować.I chyba coś z tym schematem jest nie tak bo przewód 6247 niebieski (w złączu oznaczony pin 1) ma przychodzić do modułu na pin 6, a przychodzi kolor biały i nie ma przewodności a powinien według schematu. Jest przewodność ale na pinie 5 (niebieski).
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Rozebrałem cały boczek i nic więcej prócz głównego modułu tam nie ma. Ten schemat się nie zgadza z kablami to znaczy piny ze schematu się nie zgadzają.Z modułu 4(9025) i 5(9024) pin według schematu powinien iść do 40 pinowej kostki BSI pod piny 38 i 36 a we wtyczce nie ma tam kabli, albo tylny wyłącznik drzwi (6246) z 6 pinu powinien wchodzić do modułu na 14 pin a wchodzi na 3 na którym według schematu powinien przychodzić zamek z zestykiem (6248). Georgesgr czy sprawdził byś ten schemat?
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Chodzi o BSI? Nie obraź się ze mną trzeba prościej :)
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    1 główna wtyczka i 2 x po 2 wtyczki rozchodzące się na drzwi. 1 wtyczka 16 pinowa,2 wtyczki 6 pinowe i 2 wtyczki 2 pinowe
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    To ja mam auto z Chin bo nie mam tego drugiego modułu.Postaram się zrobić zdjęcie nadkola i wkleję.
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Po pierwsze nie mam tego drugiego modułu nad nadkolem, po drugie nie zgadzają się żadne oznaczenia kabli który kabel do którego pinu.Z BSI z 16 pinowej kostki spod nr 8 powinien przychodzić kabel do 16 pinowej kostki modułu na pin 12 a w nim wogóle nie mam kabla pin jest pusty i tak ze wszystkimi kablami
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Nie działają lewe drzwi elektrycznie. Po włączeniu któregokolwiek przycisku tylko puszcza zamek drzwi delikatnie odskakują i tyle.
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Pisałem kilka postów wyżej "Defekt stały Zamek o styku zintegrowanym lewy Przerwa"
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Dzięki podjadę do garażu sprawdzić i się odezwę

Dodano po 2 [godziny] 11 [minuty]:

Georgesgr dzięki masz u mnie dużego browara. Kabel 6247 skorodowany między 6 i 10.Tylko teraz cała dniówka składania, prawie cała wiązka na wierchu.
    Pozdrawiam
    kabanos
    Level 11  
    A moze Panowie ktos z was posiada schemat elektrycznych foteli do c8 z 2005r. silnik 2.2hdi ?