Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen C8 - Potrzebny schemat elektryczny

seba1603 27 Jul 2015 13:35 7377 33
Metalwork
    seba1603
    Level 9  
    Witam
    Potrzebuję schematu elektrycznego drzwi przesuwnych Citroen C8. Chodzi mi konkretnie o złącze 10 pinowe w słupku skąd dochodzą do niego kable.
    Jeżeli ktoś ma takie cuś to będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
  • Metalwork
    User removed account
    User removed account  
  • Metalwork
    seba1603
    Level 9  
    Nie wcale tak nie myślę tylko co jest potrzebne?
    Rok 2003 3.0 V6. Myślałem że każdy z elektrycznymi drzwiami ma taką samą instalację np. do drzwi. Ale pewnie się mylę
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    VF7EBXFWF13081208
    seba1603
    Level 9  
    Na razie dziękuję kolego jutro spróbuję go rozkminić
    seba1603
    Level 9  
    Czy miałbyś jeszcze jakiś opis do schematu? Z góry dziękuję
    seba1603
    Level 9  
    Przemierzyłem i już nie mam sił do tego samochodu. Wie może ktoś gdzie znajduje się
    "6234 moduł wyłączania urządzeń wykonawczych drzwi" Błąd jaki pojawia się w Lexi to "Defekt stały Zamek o styku zintegrowanym lewy Przerwa" Główny moduł już zdążyłem wymienić ale to nic nie dało cały czas to samo, z dwu pinowej kostki o nr. kabli 6243 i 6244 nie wychodzi napięcie na silnik ale pewnie przyczyna jest gdzieś wcześniej
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    georgesgr nad prawym tylnym nadkolem jest moduł który wymieniałem o nr na schemacie 6239 "moduł bocznych drzwi przesuwnych" a mi chodzi o ten drugi oznaczony na schemacie nr 6234 którego nie mogę zlokalizować.I chyba coś z tym schematem jest nie tak bo przewód 6247 niebieski (w złączu oznaczony pin 1) ma przychodzić do modułu na pin 6, a przychodzi kolor biały i nie ma przewodności a powinien według schematu. Jest przewodność ale na pinie 5 (niebieski).
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Rozebrałem cały boczek i nic więcej prócz głównego modułu tam nie ma. Ten schemat się nie zgadza z kablami to znaczy piny ze schematu się nie zgadzają.Z modułu 4(9025) i 5(9024) pin według schematu powinien iść do 40 pinowej kostki BSI pod piny 38 i 36 a we wtyczce nie ma tam kabli, albo tylny wyłącznik drzwi (6246) z 6 pinu powinien wchodzić do modułu na 14 pin a wchodzi na 3 na którym według schematu powinien przychodzić zamek z zestykiem (6248). Georgesgr czy sprawdził byś ten schemat?
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Chodzi o BSI? Nie obraź się ze mną trzeba prościej :)
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    1 główna wtyczka i 2 x po 2 wtyczki rozchodzące się na drzwi. 1 wtyczka 16 pinowa,2 wtyczki 6 pinowe i 2 wtyczki 2 pinowe
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    To ja mam auto z Chin bo nie mam tego drugiego modułu.Postaram się zrobić zdjęcie nadkola i wkleję.
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Po pierwsze nie mam tego drugiego modułu nad nadkolem, po drugie nie zgadzają się żadne oznaczenia kabli który kabel do którego pinu.Z BSI z 16 pinowej kostki spod nr 8 powinien przychodzić kabel do 16 pinowej kostki modułu na pin 12 a w nim wogóle nie mam kabla pin jest pusty i tak ze wszystkimi kablami
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Nie działają lewe drzwi elektrycznie. Po włączeniu któregokolwiek przycisku tylko puszcza zamek drzwi delikatnie odskakują i tyle.
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Pisałem kilka postów wyżej "Defekt stały Zamek o styku zintegrowanym lewy Przerwa"
    User removed account
    User removed account  
    seba1603
    Level 9  
    Dzięki podjadę do garażu sprawdzić i się odezwę

Dodano po 2 [godziny] 11 [minuty]:

Georgesgr dzięki masz u mnie dużego browara. Kabel 6247 skorodowany między 6 i 10.Tylko teraz cała dniówka składania, prawie cała wiązka na wierchu.
    Pozdrawiam
    kabanos
    Level 11  
    A moze Panowie ktos z was posiada schemat elektrycznych foteli do c8 z 2005r. silnik 2.2hdi ?