Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo E520 - Czym przykleić touchpada?

27 Lip 2015 22:24 1569 6
  • Poziom 15  
    Witam,
    miałem problem z touchpadem, ponieważ jego ruchy były skaczące - ewidentnie coś z samą płytką. Po rozebraniu laptopa okazało się, że był on w tym miejscu zalany, lub coś podobnego. Wyjąłem touchopada, wyczyściłem wszystko, ale mam problem ze sklejeniem tego. Na zwykłą taśmę dwustronną nie działa - pewnie przez nierówną powierzchnię. Na innym forum znalazłem info, że dobra jest taśma dwustronna 3M 468MP, ale jej nie mogę znaleźć w sprzedaży. Coś doradzicie jakiej taśmy użyć?
  • Spec od komputerów
    Zamieść jakieś zdjęcia, ile tam jest miejsca?
  • Spec od komputerów
    To to ma do rzeczy że w zależności od grubości dobiera się taśmę lub inne ustrojstwo. Dwustronna taśma 3m powinna dać radę.
  • Poziom 15  
    Kolego odbieraj tego źle (jako lenistwo) ale jaki konkretnie rodzaj taśmy mam kupić? Może jakiś konkretny produkt. Te taśmy nie są tanie więc nie chce robić tego motodą prób i błędów.
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    Jeśli masz jak zmierzyć grubość tej przerwy między touchpadem a plastikiem to zmierz, idź do papierniczego i poproś sprzedawcę o taką grubość. Innym pomysłem może być zastosowanie..termopadów, są bardzo elastyczne i będą bardzo dobrze dociskać (nie musisz kupować nowych, mogą być stare z jakiegoś serwisu).
  • Poziom 15  
    Termopady dały radę. Dziękuję za wskazówki. Sam bym chyba na to nie wpadł.