Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota yaris - Kapie z nagrzewnicy

haskitsw 28 Jul 2015 13:37 4137 10
    haskitsw
    Level 12  
    Witam mam problem, zaczęło mi kapać z nagrzewnicy... Całe chodniki mam mokre.
    Auto jakim jeżdżę to toyota yaris 2004r | 1,4 diesel
    Potrzebuje jakiś pomysł jak to skutecznie naprawić.
    Proszę o pomoc.
    Filip Darkowski
    Level 14  
    A kto zdiagnozowal, że to nagrzewnica? Trzeba rozebrać i zobaczyć, bo może któryś z przewodów padł. A jak się okaże, że nagrzewnica, to wymienić na nową.
    haskitsw
    Level 12  
    Mechanik tak powiedział bo centralnie pod nagrzewnica cieknie... i Nagrzewnica jest mokra... Prosiłbym o schemat rozbierania konsoli krok po kroku jak kros ma.,..
    dariuuszzz
    Level 9  
    Zapytam, bo mnie to zaintrygowało: to mechanik potrafił zdiagnozować, a nie potrafi naprawić?
    haskitsw
    Level 12  
    Powiedział mi 1200zł za wymiane nagrzewnicy chory...
    haskitsw
    Level 12  
    Dziekuje Filip za pomoc:) w 1 dzien z kolegami to zrobiłem :) 1200zł w kieszeni :)
  • Helpful post
    Filip Darkowski
    Level 14  
    No widzisz.... Trzeba czasami trochę w Google pogrzebać ;)
    DarioGra
    Level 2  
    witam i jak naprawiłeś bo mam ten sam problem tak jakby obudowa nagrzewnicy sie odłączyła do elementów deski rozdzielczej i kapie, słabo wieje umiem rozmontować licznik panel radia i widzę problem ale nie wiem jak naprawić jak to było zamontowane niewiedze żadnego łączenia potrzebuje pomocy!!!
    Nowy2022
    Level 1  
    witam.nawiązując do tematu mam yarisa 2 z 2006 r ,1,3 benzyna. uklad chlodzenia zawalony gnojem,chyba ktoś probował uszczelniać jakimś gównem. wyplukalem kilkakrotnie uklad srodkiem do plukania,wyczyścilem zbiorniczek, ale grzeje tylko ze srodka i lewgo nawiewu,prawy leci zimne.moje pytanie czy może to być wina czesciowo przytkanej nagrzewnicy i ewentualnie czy do wyjecia nagrzewnicy trzeba ściagać całą deche czy tylko panel środkowy i radio? z góry dziekuje za pomoc