Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.
 • #1
  0310
  Level 10  
  Witam mam problem z grudolem GDP.2400 wgralem nowe orogramowanie v107 bank30.rom. Mialo czytac napisy ale dalej niemoge wlaczyc txt niewiem co zle robie. Albo nieten soft prosze o pomoc
 • #2
  marioer
  Level 26  
  Zakładam,że aktualizacja "poszła ok":
  1.Zmień ustawienia w Menu z domyślnego angielskiego na polski(opcje dotyczące podtytułów a najlepiej wszystkie możliwe)
  2.Załaduj płyte divix z napisami w formacie txt ( zalecana nazwa identyczna jak pliku avi. i tylko w formacie klatkowym - nie czasowym!) - zostanie wyświetlona zawartość płyty(pliki avi i txt).
  3.Wybierz kursorem plik TXT a następnie naciśnij klawisz do wyboru podtytułów na pilocie ( dolny rząd-pierwszy klawisz z prawej strony)- jeżeli jest ok. nad menu pojawi się napis potwierdzający wybór pliku txt ale jeżeli pojawi się znak zakazu lub blokady to niestety ten rodzaj pliku nie będzie odczytany.
  4.Wybierz kursorem plik avi i potwierdź "OK" lub "PLAY"-można już oglądać film .
  Należy pamiętac o odpowiednim przygotowaniu plików txt - format klatkowy,najlepiej bez polskich znaków ( nie wszystkie są prawidłowo odczytywane).

  Niestety "programiści"Grundiga nie przyłożyli sie do tego oprogramowania ,mało tego w liście do serwisów sugerują,że uczynili wielką łaskę dla naszego kraju gdzie " pliki txt są piracko dogrywane do filmów pobranych z sieci" :)))
  PS. Sprzęty Grundiga nigdy nie grzeszyły prostotą obsługi a o teraźniejszych "tureckich" Grundigach mam coraz gorszą opinię.