Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Avast - zmienia ustawienia w livebox z domowego na publiczny blokując internet

romamstach 28 Lip 2015 19:38 624 0
  • #1 28 Lip 2015 19:38
    romamstach
    Poziom 8  

Witam używam od kilku lat AVG ale to jest troszkę więcej wymagający antywirus, mam dość stary sprzęt a którymś forum wyczytałem że Avast jest lepszy i mniej obciąża zasoby komputera więc odinstalowałem AVG a zainstalowałem Avasta i tu się pojawił problem ponieważ po ponownym uruchomieniu się systemu Windows 7 x64 na wskaźniku WiFi pojawił się żółty znaczek z wykrzyknikiem i brak połączenia z Internetem, po kliknięciu na wskaźnik WiFi w rozwiniętym oknie było pokazane że to jest Internet publiczny a miałem ustawiony jako domowy, myślałem że to może wina pozostałości po AVG, przeinstalowałem cały system i wszystko od nowa ale nic to nie dało i wróciłem do AVG po prostu się poddałem to było jakieś dwa miesiące temu był bym o całej sprawie zapomniał ale Przyjechała Rodzina z laptopem po włączeniu laptopa okazało się że nawet jak jest Avast zainstalowany na drugim komputerze to i tak się dzieje to samo na wszystkich komputerach z połączeniem z tego samego Livebox-a Orange u mnie też przestawiło znowu z domowego na publiczny pomogło wyłączenie na chwilę Livebox-a ale problem będzie się powtarzał przy włączeniu laptopa co może być tego przyczyną?, może Ktoś z Was coś na ten temat wie?, dziękuje za podpowiedzi może u Kogoś było to samo?. Nara!.

0 0