Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Integra 64 niezależne przełączanie stanu wyj. bi i mono z klawiatury strefowej

29 Jul 2015 09:10 924 2
 • Level 13  
  Witam, szukam i szukam i nie znalazłem..
  (Centrala Integra 64 , manipulator LCD , klawiatura strefowa LED , klawiatura strefowa z czytnikiem kart.)
  Mam w swoim systemie jeden manipulator i dwie klawiatury strefowe (całość pracuje jako jedna partycja , jedna strefa). Chodzi mi o to by z tych klawiatur sterować NIEZALEŻNIE wyjściami mono i bistabilnymi.Obecnie taka opcja występuje tylko w manipulatorze - wiadomo ,STEROWANIE ,później wł/wył wybrane wyjście.w klawiaturze strefowej kiedy wpiszę hasło użytkownika do sterowania wyjściami (mono lub bi)wszystkie wyjścia danego rodzaju (mono lub bi) zostają przełączone.Przydało by się aby przypisać dane hasło do konkretnego wyjścia i wtedy wpisując po kolei hasła przełączałoby się wybrane wyjście.
  Czy takie coś da się osiągnąć?
  Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
 • OptexOptex
 • Helpful post
  Stationary Alarms specialist
  Adam C wrote:
  Przydało by się aby przypisać dane hasło do konkretnego wyjścia i wtedy wpisując po kolei hasła przełączałoby się wybrane wyjście.

  Wyjście typu "Sygnalizacja podania hasła"
 • Level 13  
  Dzięki za szybką odpowiedź. W najbliższym czasie sprawdzę działanie.Dam znać.

  Witam ponownie.
  Pomysł ze zmianą typu wyjścia na "sygnalizacja podania hasła" owszem dobry ale tylko przy sterowaniu z klawiatury strefowej.Wpisując w manipulator pojawia się komunikat "brak możliwości użycia funkcji" - trochę wprowadzający w błąd.
  Optymalne by było podanie hasła przełącza wyj. i dodatkowo sterowanie z manipulatora z wszystkimi funkcjami jakie posiada manipulator (sterowanie , później wyświetla się nazwa co chcemy włączyć.)
  Tak myślę i kombinuję ale chyba nic z tego.Szkoda że Satel nie przewidział że z klawiatury strefowej ktoś będzie chciał jednym hasłem wł.ośw. domku dziecka , innym wł. lampę przy dachu, jeszcze innym hasłem ośw. na ogrodzie , jednocześnie mieć możliwość wł wył tego z domu dla osoby która nie będzie pamiętała tych wszystkich haseł sterując z manipulatora.