Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Złożenie układów elektronicznych, przerobienie urządzenia Kraków

bobakpawel 30 Lip 2015 12:42 471 0
  • #1 30 Lip 2015 12:42
    bobakpawel
    Poziom 1  

Szukam elektronika, który wykona dla mnie 3 prace elektroniczne, opierające się głównie na składaniu układów elektrycznych:

1) przełącznik akustyczny (taki jak ten (system forum nie pozwala podać linku))

Mam wszystkie elementy, instrukcje złożenia, ale kompletnie się na tym nie znam. Chciałbym aby przełącznik akustyczny powodował, że zamek (elektrozaczepowy) otwiera się.
    Elektrozaczepowy zamek również posiadam

2) zdalne sterowanie telefonem (taki jak ten (system forum nie pozwala podać linku))

Chciałbym aby oczywiście zbudować z posiadanych przeze mnie części gotowy układ. Połączyć go z jakąś zegarynką, zegarkiem elektrycznym (system forum nie pozwala podać linku)
    Po wykonaniu połączenia na telefon zegarek gaśnie

3) przebudowa urządzenia (system forum nie pozwala podać linku) - jest to stara łącznica telefoniczna - to co wewnątrz urządzenia nie ważne.
    Chodzi o to żeby w tym urządzeniu zamontować 3 przyciski i po przyciśnięciu prawidłowej kombinacji powodowało to otwarcie elektrozaczepu w meblu/szafce.

---

Zdaję sobie sprawę że są to informacje cząstkowe. Chętnie udzielę odpowiedzi na każde pytanie ponieważ zależy mi na znalezieniu fachowca w tej dziedzinie, który wykona dla mnie powyższe prace. Myślę że z uwagi na niedużą wielkość zlecenia oraz brak jakiejkolwiek wiedzy (po mojej strony) dobrze by była to osoba z Krakowa

Niewymagane ale na plus:
    - jeżeli jest możliwość wystawienia mi faktury - super (ale nie obowiązkowo)
    - jeżeli jest możliwość kompletnego montażu tj. włącznie z montażem zamków zaczepowych w szafkach - to byłoby dla mnie duże ułatwienie i przewaga.

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  Szukaj w 5mln produktów