Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budowa zestawu stereo z subwooferem.

WackoDamian 30 Lip 2015 19:44 459 3
  • #1 30 Lip 2015 19:44
    WackoDamian
    Poziom 13  

Dwa monitory oparte na głośniku BEYMA 6MI90 + driver(kompletnie nie wiem jaki, liczę na waszą pomoc) + subwoofer na głośniku BEYMA 10G40. Zestaw ma grać w domu uwielbiam głośno słuchać muzyki dla tego przetworniki estradowe. Zależy mi na czystym przejrzystym brzmieniu i głębokim basie. Niestety nie mam pojęcia jakiego drivera użyć który miał by dobrą skuteczność ale za razem był przyjemny dla ucha. Z góry dzięki za pomoc.

0 3
  • #2 30 Lip 2015 22:14
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Ale o co chodzi? Nawet pytania nie zadałeś.

WackoDamian napisał:
    Dwa monitory oparte na głośniku BEYMA 6MI90 + driver(kompletnie nie wiem jaki, liczę na waszą pomoc
    Czemu akurat tak?
    Jaki masz budżet? Jakie masz pomieszczenie, czego słuchasz?

PS. Edytowałem Twój post. Kino domowe to zestaw odtwarzający dźwięk dookolny. Zestaw 2.1 nie jest zatem zestawem KD.

0
  • #3 31 Lip 2015 08:34
    WackoDamian
    Poziom 13  

W sumie to nie wiem czemu akurat tak,tak to sobie wymyśliłem i chciał bym żebyście mnie skierowli na dobrą drogę;)Pokój 20m2 standardowo wyposarzony.Na wydanie w sumie razem ze wzmacniaczem nie licze zwrotnic i materiału do budowy kolumn mam 2000

0
  • #4 01 Sie 2015 12:34
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

Przejrzyj dział DIY. Bez odpowiedniej wiedzy i sprzętu nie zaprojektujesz sam zestawu głośnikowego. Przejrzyj, podaj tu swoje typy a postaram się powiedzieć co będzie dla Ciebie odpowiednie.

0