Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung TV [HTS]E6730 + Laptop (Allshare)

gordonek 30 Lip 2015 19:45 534 0
  • #1 30 Lip 2015 19:45
    gordonek
    Poziom 8  

Witam wszystkich.
    Próbuję się uporać z odtwarzaniem filmów/zdjęć na telewizorze poprzez laptopa. Telewizor jak i laptop są w tej samej sieci, laptop widzi telewizor [HTS]E6730. (Screen1)
    W opcjach udostępniania strumieniowego zezwoliłem na przesyłanie do tego urządzenia i tu jest problem. Jeżeli chce odtworzyć z laptopa zdjęcia z poziomu telewizora tzn. wchodzę w opcję AllShare i wybieram lokalizację i tak dalej, to zdjęcia się ładnie odtwarzają. Ale jeżeli na laptopie klikam odtwórz do i wybieram telewizor to odtwarzacz zidentyfikuje go ale nic się dalej nie dzieje.(Screen2)
    Próbowałem również przez program AllShare na PC dodać w nim telewizor jako odtwarzacz, ale jeżeli dodam wyskoczy że ok, a następnie jest niedostępny a w ustawieniach widnieje jako „Połączenie zakończone”. Dodam jeszcze że mam AllShare na telefon i z tym nie mam problemu, w telefonie zaznaczam telewizor i odtwarzaj na nim, po czym na telewizorze wyskakuje komunikat czy dodać telefon do urządzeń zaufanych, i potem już nie ma problemów. Czy ktoś może miał podobny problem, albo wie dlaczego gdy próbuje z laptopa taki komunikat o dodaniu urządzenia na telewizorze nie wyskakuje??
    Pozdrawiam
    Samsung TV [HTS]E6730 + Laptop (Allshare) Samsung TV [HTS]E6730 + Laptop (Allshare)

0 0