Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GRUNDIG GRI-K2208A - brak hasła - jak zrobić reset?

pog_komputerowe 31 Lip 2015 11:46 882 2
  • #1 31 Lip 2015 11:46
    pog_komputerowe
    Poziom 11  

Witam.

Trafił się na serwisie rejestrator IP Grundig GRI-K2208A. Klient chciał dać dostęp do rejestratora pracownikowi ale nie pamięta hasła. Niestety wyjęcie bateryjki na kilka minut nie pomaga. Czy ktoś miał już do czynienia z tym rejestratorem i może mi powiedzieć jak zresetować rejestrator do fabrycznych? Lub jeśli jest takowe to może ktoś podać hasło serwisowe? Wśród swoich niestety nie znalazłem :-/.

Pozdrawiam
    Krzysztof

0 2
  • #2 03 Sie 2015 13:57
    phuisom

Poziom 10  

Kto w dzisiejszych czasach wyjmuje baterię od podtrzymania ? Są generatory albo wsparcie dystrybutora. Zadzwoń do ASD Łódź

0
  • #3 29 Mar 2016 14:01
    pog_komputerowe
    Poziom 11  

Dla potomnych:

W ASD niestety mi nie pomogli w sposób jakiego oczekiwałem, zaproponowali tylko wysłanie rejestratora do nich więc o kosztach nawet nie rozmawiałem - nie było opcji żeby im wysłać rejestrator.

Za to rejestrator sam wszedł do trybu admina po kilkukrotnym restarcie w trakcie bootowania :-). Nie udało mi się wejść do zmiany hasła admina ale udało mi się dodać drugiego użytkownika z uprawnieniami administratorskimi i po zalogowaniu na tego użytkownika zmieniłem hasło do admina. Od razu zaznaczę że z tego co widziałem rejestrator ma jakąś dziwną wersję softu - pomimo informacji w instrukcji obsługi nie miałem możliwości zgrania nagrań na pendrive więc może to być błąd softu w wersji oprogramowania z jaką ten rejestrator wyszedł - jeźli dobrze odczytałem to wersja oprogramowania to 20210.1.1033.00.108

Pozdrawiam
    pog_komputerowe

0