Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Risco ProSys 40 brak kodu instalatora

gedap 31 Jul 2015 19:57 6108 4
Optex
    gedap
    Level 10  
    Witam zakupiłem alarm Risco ProSys 40 i mam problem z wejściem do menu instalatora ponieważ brakuje mi kodu.Na alarmie jest logo Juwentus.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
  • Optex
    suworow
    VIP Meritorious for electroda.pl
    No to zgodnie z instrukcją reset ( przywrócenie ustawień fabrycznych w tym i kodów). O ile instalator nie zablokował takiej opcji.
    Pozdrawiam
  • Optex
    zuczek1987
    Level 23  
    Ja taki pewien rady użytkownika suworow już nie jestem. Z tego co pamiętam to Juventus w produktach oznaczonych swoim logiem zmienia soft przy zamówieniu w tym również domyślne kody. Czyli kod przedstawiony w ogólnodostępnej instrukcji risco nie będzie się zgadzał, za to reszta procedur już tak. Być może konieczne będzie przejechanie się do Juventusu z prośbą o udostępnienie kodu, lub odpłatne przeprogramowanie go.
    Gutek1512
    Level 20  
    Dlaczego odpłatne?
    Dlaczego ktoś kto mi sprzedał produkt, dał mi nie w pełni funkcjonalny. To tak jakbyś kupił samochód, lawetą Ci go pod dom podstawili, ale kluczyki trzymali w serwisie. Owszem kod instalatora, w przypadku gwarancji, umowy konserwacyjnej posiada serwis. Ale gdy te się kończą MUSZĄ udostępnić mi pełną funkcjonalność czegoś za co zapłaciłem.
  • Helpful post
    Rob888
    Level 18  
    Przed podróżą do Juwentusu sprawdź najpierw czy zadziała procedura z instrukcji:

W razie potrzeby można przywrócić centralę do ustawień fabrycznych w następujący sposób:
    1. Umocować J2 (domyślny łącznik) w poprzez dwóch nóżek, aby przywrócić ustawienia fabryczne.
    2. Podłączyć zasilanie. Odczekać dopóki klawiatura nie wyświetli napisu „Aby zainstalować naciśnij *”.
    3. Nacisnąć * i wprowadzić domyślny kod instalatora (Dla ProSYS40 nacisnąć [0][1][4][0]). System automatycznie
    rozpocznie proces konfiguracji akcesoriów.
    4. Wyjąć domyślny łącznik J2 i umieścić go powrotem na jednej nóżce.
    5. Przejść do działu „Identyfikacja podłączonych urządzeń” opisanego poniżej."