Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Risco ProSys 40 brak kodu instalatora

gedap 31 Jul 2015 19:57 4797 4
    gedap
    Level 10  
    Witam zakupiłem alarm Risco ProSys 40 i mam problem z wejściem do menu instalatora ponieważ brakuje mi kodu.Na alarmie jest logo Juwentus.Proszę o pomoc.Pozdrawiam.
  • OptexOptex
  • OptexOptex
    zuczek1987
    Level 23  
    Ja taki pewien rady użytkownika suworow już nie jestem. Z tego co pamiętam to Juventus w produktach oznaczonych swoim logiem zmienia soft przy zamówieniu w tym również domyślne kody. Czyli kod przedstawiony w ogólnodostępnej instrukcji risco nie będzie się zgadzał, za to reszta procedur już tak. Być może konieczne będzie przejechanie się do Juventusu z prośbą o udostępnienie kodu, lub odpłatne przeprogramowanie go.
    Gutek1512
    Level 20  
    Dlaczego odpłatne?
    Dlaczego ktoś kto mi sprzedał produkt, dał mi nie w pełni funkcjonalny. To tak jakbyś kupił samochód, lawetą Ci go pod dom podstawili, ale kluczyki trzymali w serwisie. Owszem kod instalatora, w przypadku gwarancji, umowy konserwacyjnej posiada serwis. Ale gdy te się kończą MUSZĄ udostępnić mi pełną funkcjonalność czegoś za co zapłaciłem.
  • Helpful post
    Rob888
    Level 18  
    Przed podróżą do Juwentusu sprawdź najpierw czy zadziała procedura z instrukcji:

W razie potrzeby można przywrócić centralę do ustawień fabrycznych w następujący sposób:
    1. Umocować J2 (domyślny łącznik) w poprzez dwóch nóżek, aby przywrócić ustawienia fabryczne.
    2. Podłączyć zasilanie. Odczekać dopóki klawiatura nie wyświetli napisu „Aby zainstalować naciśnij *”.
    3. Nacisnąć * i wprowadzić domyślny kod instalatora (Dla ProSYS40 nacisnąć [0][1][4][0]). System automatycznie
    rozpocznie proces konfiguracji akcesoriów.
    4. Wyjąć domyślny łącznik J2 i umieścić go powrotem na jednej nóżce.
    5. Przejść do działu „Identyfikacja podłączonych urządzeń” opisanego poniżej."