Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel movano 2.5 cdti 120KM - 2008r klimatyzacja

rik 01 Aug 2015 00:06 900 2
    rik
    Level 12  
    Witam ma pytanko do kolegów odnośnie opla movano jak w temacie a konkretnie nie załącza się klimatyzacja ponieważ w sterowniku silnika widnieje niekasowalny bład z modułu automatycznej skrzyni biegów.Wcześniejszy warsztat wrzucił manualną skrzynie i wszystko niby ok do momentu jak klient pojechał na nabicie klimy.Klimatyzacja mechanicznie i elektrycznie jest sprawdzona i sprawna 100% moim zdaniem problem leży po stronie programowej a konkretnie trzeba wyłączyć skrzynię automatyczną w sterownikach i tu moje pytanie czy można w tym modelu dokonać takiej operacji mam opcoma ori ale w tym modelu dziwnie się zachowuje czy tylko tech może sobie poradzić a może jeszcze jakieś inne cholerstwo z techm nie mam doświadczenia ale kolega kolegi ma w warsztacie tylko niechętnie użycza.Z góry dzięki za pomoc.
    robi1214
    Level 31  
    Clipem też ugryziesz.
    rik
    Level 12  
    Dzięki robi1214 nie myślałem że klip to ruszy ale nie znam nikogo z clipem ale jak techem da radę to jest światełko w tunelu próbowałem gutmanem ,texą i v30elite ale lipa sprzęty za tyle kasy i nie dał rady nienormalne czy opel zastrzegł to tylko dla serwisów jak to zwalczę to dam znać panowie.Dzięki