Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Dying Light - Czy będzie działał u mnie?

polskigold558 01 Aug 2015 02:16 804 5
    polskigold558
    Level 9  
    Otóż to.
    Mój sprzęt:
    Win 7 Home Premium 64Bit
    Nazwa płyty głównej: Gigabyte GA-MA78LMT-US2H
    Nazwa procesora: AMD Athlon(tm) II X2 220 Processor, 2812 MHz
    RAM: Samsung DDR3 2x2GB 667MHz
    Karta Graficzna: Ati Radeon HD5850 Twin Forz II 1GB GDDR5
    Dysk Twardy: Samsung 500GB Sata
    Zasilacz: 580Watt (nie pamiętam nazwy, ale jest oryginalny czarno-czerwony na chiński badziew nie wygląda).

Dzięki za pomoc liczę na szczerą odpowiedź.
    Problematyk01
    Level 15  
    Wymagania sprzętowe:
    Rekomendowane:Intel Core i5-4670K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780/4 GB Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit.
    Minimalne:Intel Core i5-2500 3.3 GHz/AMD FX-8320 4.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6870 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit.
    Problemem jest procesor nawet przy minimalnych wymaganiach.
    PATRYKMAN1999
    Level 17  
    polskigold558 wrote:
    Otóż to.
    Mój sprzęt:
    Win 7 Home Premium 64Bit
    Nazwa płyty głównej: Gigabyte GA-MA78LMT-US2H
    Nazwa procesora: AMD Athlon(tm) II X2 220 Processor, 2812 MHz
    RAM: Samsung DDR3 2x2GB 667MHz
    Karta Graficzna: Ati Radeon HD5850 Twin Forz II 1GB GDDR5
    Dysk Twardy: Samsung 500GB Sata
    Zasilacz: 580Watt (nie pamiętam nazwy, ale jest oryginalny czarno-czerwony na chiński badziew nie wygląda).

Dzięki za pomoc liczę na szczerą odpowiedź.

Spokojnie ci pójdzie :-) , ja grałem na gts 450 trochę się grzała chociaż że była windforce to przeszedłem ją całą ;-). Procek mam taki sam. Ty masz jeszcze. DDR3 a ja na DDR2 więc to ci jeszcze większą przewagę daje. Ps po zainstalowaniu proponuję ci obejrzeć parę fix filmików z youtube jak zoptymalizować grę.
    polskigold558
    Level 9  
    Niestety :/ Po wyjściu z budynku jest około 20FPS na najniższych ustawieniach przy najniższej rozdzielczości w ogóle się grać nie da :(
    Niem wiem dlaczego próbowałem wszystkiego nic nie pomogło , pobierałem update'y , reinstalowałem z 7razy grę po prostu nie idzie i koniec.
    Temat uważam za zamknięty , dam sobię na razie spokój z Dying Lightem
    Spędziłem około 2 dni przy próbowaniu optymalizacji ,
    Teraz zainstalowałem 32bitową wersję systemu bo uważam ze tam gry lepiej mi chodzą .
    Niestety kolejny problem mnie napotkał , tym razem z Test Drive Unlimited 2 .
    Gra przycina co parę sekund na mini sekundę , tak jak by procesor nie wyrabiał , obojętnie czy na Low czy na Very High , nic nie pomaga , nawet rozdzielczość na najniższą ustawiałem i dalej nic ...
    Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje , zaraz założę nowy temat i zobaczymy może ktoś pomoże .
    Dziękuję wam za dobre chęci
    Dobranoc :)