Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Analogowe połączenie Z-5500 -

poYar 01 Sie 2015 12:56 288 1
  • #1 01 Sie 2015 12:56
    poYar
    Poziom 9  

Witam, ostatnio prosiłem o pomoc w sprawie Z-5500. Finalnie połączyłem to analogowo z kartą SB AudigyFX i jakoś dźwięku jest zadowalająca. Teraz zrobiłem sobie przemeblowanie w pokoju i sterownik od wzmacniacza jest po drugiej stronie pokoju. Czy mogę kupić przedłużacz jack i połączyć to w ten sam sposób? W sumie będzie to 11 metrów przewodów, czy taka długość wpłynie na jakość dźwięku? Wszystkie kable chce włożyć w listę przypodłogową, czyli będzie tam 3 x jack mm 3,5 + 3 kable audio do satelitek. I tutaj pytanie odnośnie samego przedłużacza, czy zwykły kabel jak na poniższej aukcji spełni swoje zadanie?

http://allegro.pl/kabel-przewod-przedluzacz-jack-3-5mm-stereo-10m-i5169343795.html

Rozbieżność cenowa odnośnie 10 metrów takiego przedłużacza jest dość spora, i zastanawiam się czy taki kabel jak na tej aukcji będzie posiadał odpowiednie ekranowanie. Pozdrawiam.

0 1
  • Sklep HeluKabel
  • #2 01 Sie 2015 14:56
    alikatek
    Poziom 29  

poYar napisał:
    W sumie będzie to 11 metrów przewodów, czy taka długość wpłynie na jakość dźwięku?

Będzie słychać trochę głośniejszy szum.
    Ja ciągnę sygnał audio z komputera do wzmacniacza obok TV przez 16m taniego przewodu ekranowanego i słychać spory szum.
    poYar napisał:

Szału nie ma. Nic nie pisze o ekranowaniu.

0