Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Traktorek MTD - problem z nożem

02 Aug 2015 14:14 2700 19
  • Level 11  
    Witam , posiadam 14 konny traktorek MTD bardzo stary . Mam problem z dokupieniem noża do agregatu tnącego . Ten który kręci się w prawo dokupiłem bez problemu natomiast ten który kręci się w lewo nigdzie nie można dostać . Pisałem do różnych hurtowni i nic . Jest może jakaś firma która dorabia noże ??
    Wymiary noża :
    Wymiary noża długość po przekątnej L-492 mm, otwór C - 10 mm, oraz dwa symetryczne otwory B - 7,9 mm, oddalone od siebie AB - 63,5 mm.
    Ja potrzebuję taki nóż ale lewy .
    Kod noża 22-178 producent RATIOPARTS
  • Level 1  
  • Level 1  
  • Level 11  
    Czy jest jakaś firma w Polsce która dorabia noże ??
  • Level 14  
    Nie może być aby nie było , jutro będę w sklepie to spytam mają duży wybór.
    Nawet na Alledrogo jest do MTD, Zadzwoń albo daj zapytanie czy jest ostrzony z lewej strony( Lewy) bo niektóre zdięcia mogą się różnić od orginału,co wystawiający opisuje. Wpisz Listwa tnąca MTD lewa.
  • Level 11  
    Witam
    Dużo sklepów internetowych przerobiłem i nic . Dlatego szukam firmy żeby mi takie coś wykonała. Byłem też w serwisie MTD i ręce rozkładają.
  • Level 11  
    Witam
    Macie może jakieś namiary na firmę która dorabia noże do kosiarek ???
  • Level 32  
    Na allegro są komplety [prawy,lewy] 515 mm. Jak nie umiesz skrócić, to oddasz do tokarza.
  • Level 11  
    Właśnie z tej strony kupiłem sobie wcześniej dwa noże ale prawe : ) bo nie wiedziałem że jeden obraca się w lewo . Znajomy spawacz podejmuje się zadania może coś z tego wyjdzie.....
  • Level 1  
  • Level 9  
    Ja bym spróbował zamienić w sklepie.
  • Level 11  
    Z przespawania łopatek nici ponieważ nuż jest utwardzany i ciężko pospawać żeby później coś nie odpadło .
    Pomyśle o tym kowalu żeby to wykonał z jednego kawała blachy .
    Sklepy internetowe wszystkie przepatrzyłem i niestety brak lewego noża .
  • Level 1  
    Polecam sklep www skład części pl
    Napewno mają tam lewe noże i wiele innych części.
  • Level 11  
    Mnie tylko interesuje legalny zakup...