Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat 126p czarna ciecz z wydechu.

03 Sie 2015 13:48 963 12
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich. Dzisiaj poszedłem odpalić mojego maluszka i przy dodawaniu gazu zobaczyłem że pluje mi z wydechu jakąś czarną cieczą. Ciecz jest bezwonna ale wylatuje tego naprawdę dużo. Ktoś ma jakiś pomysł od czego to może być ? Maluszek stoi dzień i noc na dworze jeśli to ma jakiś wpływ.
  • Poziom 39  
    Jeśli nie jest to benzyna ani olej to pozostaje skroplona para wodna zmieszana z sadzą, chyba, że deszczówka dostała się przez filtr powietrza do cylindra.
  • Poziom 9  
    deszczu nie bylo :) nie wiem od czego to moze byc
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pewnie ci uszczelka ciecz puszcza :D
    A na poważnie, to przypatrz się innym autom, wiele z nich pluje wodą z wydechu. Jest to normalne. Jeśli to nie olej lub paliwo, to nie masz się czym przejmować.
  • Poziom 9  
    to nie olej bo nie ma takiej konsystencji ale rowniez to tez nie benzyna bo by smierdzialo benzyna ;) co moze byc tego powodem i czy ta woda nie zezre mi niedlugo wydechu? :)
    Zeżre, jak każda woda każdy układ wydechowy. Ale nie będzie to proces błyskawiczny.
  • Użytkownik usunął konto  
    Bo nie napisał tego.
  • Poziom 9  
    to co innego niby jak nie woda?
  • Poziom 34  
    Woda.
    Mój silnik z malucha też tak robi. Jak się rozgrzeje to zjawisko ustaje bo para się nie skrapla.
  • Poziom 9  
    nie robilem z tym nic :) od tamtego czasu wydech jest suchutki :p wyglada na to ze po prostu mial jakis kaprys :D