Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Bosch, który model wybrać, WLT 24440pl czy WLK 24240 PL?

dianka1054 04 Aug 2015 11:27 5448 3
    dianka1054
    Level 2  
    Witam
    Planuje zakup pralki dla mojej mamy. Zastanawiam się nad dwoma modelami jw. w temacie.Pierwszy to cena 1600+ drugi to 1200+,,, Z tego co czytałam to pierwszy model jest "rozbieralny" drugi nie. Szczerze mówiąc najbardziej zależy mi na systemie aquastop. Czy ktoś używa któregoś z tych dwóch modeli? Może ktoś poleci mi jakąś inną markę z systemem aquastop, w miarę dobra?! Może podsumuje w skrócie;) : pralka z aquastop, dobrze żeby była rozbieralna ale może odrobinę tańsza niż ten model WLT24440pl :),,,głębokość do 47,,,ostatecznie do 50 cm, waga znamionowa 5,6 kg, A++, A+++, Wirowanie 1200, Klasa wirowania B. Cena do : 1500 ostatecznie 1600. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Mam już dosyć tego czytania i szukania czego dobrego;/ Mam wrażenie ze jeszcze trochę i zostanę ekspertem od AGD pralki ;) ;) ;)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    dianka1054
    Level 2  
    Naprawde nikt nic??? Myslalam, ze w tym miejscu moge liczyc na jakas pomoc.
    lavinia11
    Level 9  
    Z pralkami to jest śliski temat bo jak żaden inny sprzęt na rażone są na planowane usterki, niedługo po zakończonej gwarancji. Dlatego zakup dodatkowego 5-letniego ubezpieczenia w przypadku pralek, to nie jest taki zły pomysł. Tu masz ranking najlepiej ocenianych pralek: http://www.hotprice.pl/ranking-pralek.php
    Wynika z niego, że z Bosch najwyżej oceniany jest WAE 20166PL.
    dianka1054
    Level 2  
    ,,,wlasnie,,,kolejny problem -ubezpieczenie, ktore najczesciej i tak jest g....no warte;/,,,a przedluzyc gwarancji od producenta sie nie da w przypadku boscha ;/ ,,,dzieki za ranking ale ja mam pewne ograniczenia jesli chodzi o gabaryty no i tez zalezy mi na funkcji aquastop !!!