Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Telefon z dobrą baterią, Wi-Fi i nie najgorszym aparatem

Limerus 04 Aug 2015 13:06 1155 8
    Limerus
    Level 6  
    Witam!

Planuję zakup nowego telefonu, najlepiej z firmy Nokia.
    Chciałbym by posiadał dobrą baterię, Wi-Fi i aparat, którym mógł bym robić wyraźne zdjęcia druku w książkach czy też zeszytów. Musi być klawiszowy bez qwerty.

Na oku mam już nawet nie najgorszy Nokia E52 ( http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/e52/ ) ale może Państwo mi coś doradzą przed zakupem.
    internick
    Level 35  
    A E52 jeszcze produkują? Sam bym kupił nową. Mam trzy sztuki. Pierwsza ma wygadane 800 godzin (miała wymieniany głośnik od rozmów), druga 577 (nienaprawiana), trzecia leży w szafie. Baterie ładuję średnio co trzy doby. Opera już nie wspiera wielu stron, więc do Internetu słabe rozwiązanie. Na plus za to fakt, że samemu można wgrać soft przez USB.
    0xC0FFEE
    Level 18  
    Człowieku, w jakich czasach żyjemy... to co dobre już dawno nie produkowane :)
    Limerus
    Level 6  
    No dobra Panowie ale do rzeczy znacie jakieś takie telefony?
    Maxiset
    Level 20  
    Nokia C3-01 może ta?

Dodano po 1 [minuty]:

Albo Nokia E51
    tino2003
    Admin of GSM Group
    E52 będzie dobrym wyborem, można trafić jeszcze nową sztukę, ale ceny oscylują w okolicy 1 tyś zł.
    Maxiset
    Level 20  
    To są modele które używałem i nie miałem z nimi problemu, bateria trzymała w Nokia C3-01 około 7 dni a w Nokia E51 około 10 dni dzwoniłem i pisałem sms-y. Z internetu nie korzystałem wiec nie wiem czy nie mulą te telefony.
    buczo11
    Level 28  
    Witam!
    Bardzo pozytywnie wspominam również Nokię E71. Wprawdzie można jej zarzucić troszkę za małe klawisze (ale jest to kwestia wygody i grubych "paluchów"-sprawa subiektywna).
    Limerus
    Level 6  
    Wybrałem Nokię E52 i jak na razie nie narzekam ;)