Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung ck 5379 wymiana procesora

01 Jun 2005 20:15 1926 5
  • Level 30  
    W tym telewizorze po burzy uszkodzeniu uległ KA7630 stabilizator i procesor SAA 5532 PS/M3, program na białej karteczce naklejonej na nim SPM 515EE. Po wymianie stabilizatora i procesora z braku oryginalnego na SAA 5532 PS/M3/0158 OPM 515EE, telewizor działa jest menu ekranowe takie jak w tych modelach Samsungów ale oryginalny pilot nie działa. Sprawdzałem MAK-iem i telewizor działa teraz na większości kodów od Toshiby.Czy jest może w tym chasiss w trybie serwisowym jakiś wybór typu sterowania, i jak do niego wejść używając pilota od Toshiby. Kupując procesor zaznaczałem że potrzebuję do Samsunga i w zaprzyjażnionym sklepie potwierdzono że OPM 515 EE jest od niego.Czy spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem.
  • Level 25  
    Obawiam się, że tego nie przestawisz bo to zapisane jest w programie. Pozostaje zakup pilota Toshiby i bedzie OK. Spotkałem się z takim problemem w JVC na chassis Daewoo i po zmianie procesora reagował na pilota Daewoo ale właściciel jakoś to "przebolał".
  • Level 30  
    Dzięki wszystkim za dopowiedzi. Problem rozwiązałem drogą okrężną, gdyż wymieniłem klientowi pilota. Pilot ma oznaczenie Toshiba CT-815 i wygląda dokładnie, tak samo jak oryginalny Samsung 10129C, funkcjonalnie też jest identyczny,nie pracuje jednak w kodzie RC-5.
  • Level 11  
    Na płycie Daewoo w nowym DTH29 U3 100D jest w menu serwisowym do wyboru pilot Daewoo albo JVC.