Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka laserowa mono + skaner do firmy

04 Sie 2015 13:42 999 10
  • Poziom 10  
    Witam,

Rozglądam się za laserową drukarką mono do firmy, głównie do faktur i innych dokumentów księgowych. Dobrze, żeby miała skaner, ksero nie jest wymogiem, ale jak będzie to trudno ;) Używany sprzęt nie wchodzi w grę.

Ilość wydruków miesięcznie 2000-3000 sztuk. Zależy mi głównie na niskich kosztach eksploatacji (ale raczej na oryginalnych materiałach) oraz rozsądnym okresie użytkowania (dobrze jakby nie padła zaraz po gwarancji).

Czy koledzy są w stanie coś polecić do 1500 zł?
    Miłego dnia.
  • Specjalista - kserokopiarki
    Z tym tylko że nowej Aficio w tej cenie nie dostaniesz ... Przy takim nakładzie nawet HP M1132 i M125 spokojnie dadzą radę :)

C.

• Poziom 7  
    Paskuda25 napisał:
    Czy koledzy są w stanie coś polecić do 1500 zł?
    Czy tylko format A4, bo z księgowymi to różnie bywa :) .
    W HP i Canon znajdziesz taniej. Tonery, zamienniki z gwarantowaną, nie niższą niż oryginały jakością również są :) .
  • Poziom 10  
    Papier tylko A4. I w zasadzie dobrze by było, jakby była w miarę kompaktowa.
  • Poziom 24  
    To HP M1132 będzie jak najbardziej odpowiednim wyborem.
    Proponuję wersję z wifi jeśli ma obsługiwać więcej komputerów niż jeden.
  • Poziom 10  
    Imprimarex napisał:
    To HP M1132 będzie jak najbardziej odpowiednim wyborem.
    Proponuję wersję z wifi jeśli ma obsługiwać więcej komputerów niż jeden.

Jesteś w stanie powiedzieć jakie zamienniki do tego modelu są godne polecenia?
  • Poziom 24  
    Paskuda25 napisał:

Jesteś w stanie powiedzieć jakie zamienniki do tego modelu są godne polecenia?

Firmy ActiveJet, JetWorld są sprawdzone przeze mnie i są okey.
    Jeśli ktoś zna jeszcze inne dobrej jakości zamienniki to niech napisze.
  • Poziom 10  
    Czyli wszystko pięknie, tylko drukarki już praktycznie nikt nie sprzedaje. :)
  • Specjalista - kserokopiarki
    Bierz M125 - następca :)

C.
  • Poziom 10  
    Skorzystałem z sugestii. Jak się skończy ten firmowy ogryzek, to dam znać jak się sprawił zamiennik JetWorld i generalnie sama drukarka M125. Może to potem komuś pomoże w podjęciu decyzji.