Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Longija LJ50QT4 - Brak świateł z przodu i świecąca się kontrolka długich świateł

05 Aug 2015 13:05 1380 1
  • Level 16  
    Wiajcie :) mam problem z moim bzykiem, którego mam 3 lata i jak dotąd działał bezawaryjnie. Otóż wczoraj akurat wieczorem zauważyłem po drodze, że nie mam świateł z przodu. Z tyłu normalnie wszystko gra a z przodu ani jednego. Co ciekawe na liczniku mam taką kontrolkę od długich świateł, która się świeci jak te długie światła są włączone i ta lampka się cały czas świeci mimo to, że je wyłączyłem przełącznikiem. Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z tym, że dwa tygodnie temu spaliła się mi oryginalna od nowości żarówka krótkich świateł i ja zamiast kupić żarówkę 25w jak oryginalna to kupiłem 35w bo innych nie było. Co ciekawe po tem za kilka dni spaliły się mi krótkie światła i jeździłem na długich cały czas aż do wczoraj gdy zabrakło świateł. Jeszcze dodatkowo zauważyłem, że dwa dni temu przygasały mi światła jak hamowałem a to się nie zdarzało. To co jest zasilane z akumulatora to działa normalnie tzn klakson i kierunki oraz liczniki. Piszę tutaj bo nie wiem od czego mam zacząć sprawdzać co się stało .

Pozdrawiam :)
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
  • Level 39  
    Skontroluj masę od żarówek przednich lamp do instalacji elektrycznej.