Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Alpine IVA-D310RB - Uszkodzony mechanizm CD nie wysuwa p造ty

kuczyko 05 Sie 2015 21:16 2385 4
  • #1 05 Sie 2015 21:16
    kuczyko
    Poziom 11  

Witam,

Mam problem z mechanizmem wysuwania p造ty w ww. jednostce jak na za陰czonym filmie :

Alpine IVA-D310RB - Uszkodzony mechanizm CD nie wysuwa p造ty Alpine IVA-D310RB - Uszkodzony mechanizm CD nie wysuwa p造ty Alpine IVA-D310RB - Uszkodzony mechanizm CD nie wysuwa p造ty

Po rozkr璚eniu cz窷ci mechanizmu i z這瞠niu z powrotem radio pobiera i wyrzuca plytki . Natomiast pojawil sie problem z czytaniem plyt... Pokazuje cd error. Czy cos uszkodzi貫m ? czy mo瞠 zle z這篡貫m ?

Prosz o pomoc w diagnozie lub opis naprawy podobnego mechanizmu.

Z g鏎y dziekuje za wszelk pomoc

0 4
  • #2 06 Sie 2015 08:56
    dzimi
    Moderator

Mog貫 zabrudzi soczewk podczas naprawy lub te uszkdozi ta鄉 pomi璠zy laserem a p造t. Czy laser pr鏏kuje, czy laser 鈍ieci?

0
  • #3 06 Sie 2015 10:03
    emik
    Poziom 24  

Z tego co widz to silnik kr璚i p造t w przeciwnym kierunku ni powinien. Nie zamieni貫 miejscami przewod闚?

0
  • #4 06 Sie 2015 10:23
    kuczyko
    Poziom 11  

Laser pr鏏kuje ale nie wiem czy si przemieszcza musz rozkr璚i i zobaczy
    Przegl康aj帷 swoje zdj璚ia zauwa篡貫m jedna wypi皻 ta鄉 od nap璠u CD i silnika steruj帷ego laserem. Wiem 瞠 j wypina貫m aby wyj望 p造tk ale by豉 jeszcze lutowana wiec zostawi貫m,z tego co widze nie zamkn掖em slotu...
    Alpine IVA-D310RB - Uszkodzony mechanizm CD nie wysuwa p造ty
    Mam nadziej 瞠 lasera nie uszkodzi貫m bo by niedost瘼ny i dobrze zabezpieczony przez konstrukcje samego mechanizmu

Ad. zamiany przewod闚

Raczej nie ma takiej mo磧iwo嗆 pierwszy film nagrywa貫m jak p造ta by豉 w 鈔odku i Alpine odtwarza filmy wiec powinno by ok. Poza tym ta鄉y nie dadz si odwr鏂i bo s za kr鏒kie, nic nie lutowa貫m. Ale teraz popatrzy貫m na oba filmiki i na pierwszym kr璚i si zgodnie ze wskaz闚kami zegara na drugim w przeciwn stron... mam nadziej 瞠 to wina wypi皻ej ta鄉y a nie rozkalibrowanego lasera ;(

0
  • #5 06 Sie 2015 20:31
    kuczyko
    Poziom 11  

Po zaci郾i璚iu ta鄉y dvd ruszylo :). Dziekuje za pomoc i cenne uwagi :)

0
  Szukaj w 5mln produkt闚