logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schemat Laguna II 1.9 DCI - brak zasilania 30 na przekaźnik rozrusznika

BoroPiotr 05 Sie 2015 23:53 7710 7
REKLAMA
  • #1 14901359
    BoroPiotr
    Poziom 15  
    Witam czy ma ktoś schemat do laguny II przed lift chodzi dokładnie o przycisk start czytnik kart oraz sterowanie przekanikiem rozusznika nie ma zasilania 30 na przekażnik rozrusznika
  • REKLAMA
  • #2 14901614
    tomus2k
    Poziom 27  
    A czy sprawdzałeś czytnik kart tam są dwa styki wykrywania karty , a jeden odpowiada za rozrusznik, to jest jak nie wykryje jego załączenia to nie steruje rozrusznikiem i można sobie przycisk start naciskać.
    Czy przy naciskaniu przycisku miga napis start stop (to czytnik nie wykrył włożonej karty) ? Oczywiście zakładając że po otwarciu samochodu kartą zapala się napis start stop , jeśli nie najpierw wymień żarówki w przycisku ( tak cały samochód w komputerach, a przyciski miały żarówki jak w latach 90tych).
    Po schematy i instrukcje napraw, to słowo zagadka dla google : renault dialogys
  • REKLAMA
  • #3 14902013
    BoroPiotr
    Poziom 15  
    powiem tak ja podam zasilanie na 30+ w przekażniku rozrusznika karta normalnie działa i przycisk start stop też
  • #4 14905166
    tomus2k
    Poziom 27  
    No tak tylko że ty zasilasz to wszystko od tyłu- może ten filmik ci pomoże
    https://www.youtube.com/watch?v=gYC9RjtKgR8
    Na filmie widać że włożenie karty do połowy uruchamia samochód ( nie silnik).
    Szukaj .... a 90% to czytnik zalany kawą , 10% to przetarte przewody w wiązce na wysokości przegrody i trochę dalej w kierunku skrzyni.
  • REKLAMA
  • #5 14905459
    BoroPiotr
    Poziom 15  
    Temat zakończony brak zasilania na UCH.
  • REKLAMA
  • #6 15305627
    fhugronostaj
    Poziom 10  
    potwierdzam u mnie tez to padło ze 3 razy
  • #7 15370599
    kodi1997
    Poziom 1  
    Ma ktoś może możliwość zidentyfikowania tych elementów, ponieważ poprzednik grzebiący w mojej karcie zrobił w nich spustoszenie? Z góry dziękuje. Schemat Laguna II 1.9 DCI - brak zasilania 30 na przekaźnik rozrusznika
  • #8 17087050
    joon
    Poziom 14  
    Schemat Laguna II 1.9 DCI - brak zasilania 30 na przekaźnik rozrusznika

    Jedyne co znalazłem, u mnie wg tego elementy się zgadzają ale pilot i tak nie otwiera, nie mam czym sprawdzić czy coś w eter idzie, dioda mruga.
REKLAMA