Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio samochodowe na układzie scalonym TDA7850

06 Sie 2015 16:39 1032 7
  • Poziom 13  
    Czy ktoś zna radio samochodowe na układzie scalonym TDA7850, jeżeli tak proszę o podanie modelu radia? Chodzi mi o takie, które ma moc rms na kanał około 30w przy 4ohm.
  • Poziom 39  
    Np. Kenwood KDC-MP4036 , KDC-W4537, KDC-W4737 .
    Lub radia Pioneer z końcówkami PAL010A (TDA7850)
  • Poziom 13  
    SERVICE-AV napisał:
    Lub radia Pioneer z końcówkami PAL010A (TDA7850)
    No właśnie, ale który Pioneer, które modele?

Dodano po 5 [minuty]:

A Kenwood KMM-100GY też czy nie? Chodzi mi o takie do 200zł ewentualnie max 250zł.
  • Poziom 39  
    Czas byś sam także poszukał :P
  • Poziom 13  
    A np: BLAUPUNKT Tokyo 110 też ma tyle czy nie? Chodzi mi o jakieś marki np: Blaupunkt, Sony czy JVC ewentualnie Pioneer bo do Kenwooda nie mam jakoś zaufania. Kenwood to mało znana firma jak Sony czy Blaupunkt dla tego wolę któryś z tych.

Dodano po 2 [minuty]:

SERVICE-AV napisał:
    Czas byś sam także poszukał
    Gdybym wiedział jakie ma na pewno bym się nie pytał, poszukaj łatwo powiedzieć to, że pisze 4x50w to nie znaczy, że taka prawda dla tego jak ktoś sprawdzał w środku radia to niech poda który ma moc około 30w na kanał przy 4 ohm?
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Jeśli potrzebujesz takich parametrów to możesz szukać też modeli z TDA7560 (te same parametry jak TDA7850 ) .
    A to już siedzi w wielu Sony (choć czasem tylko w destynacji na USA ;) ) i innych markach również z upodobaniem.
    http://www.codedradio.info/?i=bn&st=002 tu masz stronkę ze wskazówkami o typie końcówki mocy.
  • Poziom 13  
    SERVICE-AV napisał:
    modeli z TDA7560
    Dzięki nie wiedziałem, że taki też jest o tej samej mocy, po za tym jest tańszy w moim sklepie elektronicznym niż tda7850, po za tym ten sam schemat, więc chyba zrobię sam ten wzmacniacz na końcówce tda7560 niż mam kupować nowe radio chodziło mi do domu nie do samochodu, a chodziło mi o sam wzmacniacz, więc samo zrobienie wzmacniacza wyjdzie mi taniej, niż mam kupować nowe radio samochodowe.
  • Poziom 13  
    Zamykam temat.