Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Rejestrator URMET 16 Kana這wy 1093 016

06 Sie 2015 17:56 840 2
  • Poziom 12  
    Witam, robi貫m ostatnio u znajomego kamery, ma on rejestrator firmy URMET i zawsze nagrania by造 zgrywane przez internet, lecz w pewnym momencie co si uszkodzi這 i pokazuje 瞠 nie ma nagra, 陰czy貫m si bezpo鈔ednio z tym rejestratorem, po pod陰czeniu monitora do rejestratora mam obraz z kamer ale nie mog nic zrobi, nie mog ani przybli篡, ani powi瘯szy wejs w menu, tak jak by wszystko by這 martwe, w豉軼iciel wspomina co 瞠 by這 pod陰czane kiedy aby obs逝ga nie mog豉 sama nic robi, zmienia. Czy rejestrator jest sprawny, jak wej嗆 w menu, lub odblokowa, 陰czy貫m si przez kabel VGA i nic ... i nie wiem czy kupowa nowy rejestrator czy po prostu kwestia zabezpiecze

• Poziom 11  
    Kolego wi瘯szo嗆 rejestrator闚 ma r騜ne poziomy dost瘼u (has豉) je郵i u篡wasz loginu i has豉 bez pe軟ych uprawnie to niewiele zdzia豉sz. Potrzebujesz uprawnie admina ( g堯wny login i has這). Rejestrator najprawdopodobniej jest sprawny. Jak nie znasz tych parametr闚 dzwo do υdzi do firmy Urmet.
    Mo瞠 tak jak w przypadku BCS wygeneruj dla Ciebie has這 do zalogowania.
    Nie wiem jak jest w przypadku URMETA mo瞠 ka膨 wys豉 sprz皻 do resetu.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Ok opanowa貫m, dzia豉 tylko po pod陰czeniu pod TV bo pod VGA tylko do podgl康u. Lecz mam problem chce otworzy nagranie znajduje normalnie 瞠 nagrane wszystko tylko przy pr鏏ie odtworzenia wyskakuje komunikat brak miejsca na dysku przy pr鏏ie zdalnego odtworzenia