Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Silnik B&S 13hp - kopci na bia這 po rozgrzaniu i ga郾ie.

Piotr520 06 Aug 2015 19:57 3105 8
    Piotr520
    Level 23  
    Witam.
    Mam problem z silnikiem w traktorku kosiarce Murray 13 hp B&S. Silnik odpala zimny bez najmniejszego problemu. Po oko這 10 min pracy zaczyna puszcza bia造 dym z t逝mika i si przydusza. Po kt鏎ym przyduszeniu z kolei w ko鎍u ga郾ie i nie mo積a go odpali. Rozrusznik nie jest w stanie obr鏂i silnikiem(nowy akumulator). Po wykr璚eniu 鈍iecy rozrusznik kr璚i normalnie. 安ieca jest zawalona nagarem. Po oko這 20 minutach i wyczyszczeniu 鈍iecy kr璚i normalnie mi odpala. Jest to nowy nabytek i nie znam historii tego silnika. Zastanawia mnie to kopcenie poniewa wyst瘼uje najcz窷ciej przy skr璚ie w prawo.
    Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc.
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    Piotr520
    Level 23  
    Na dzie dzisiejszy mog napisa, 瞠 jest to silnik dolnozaworowy diamond I/C 13hp. Stan oleju niby bez zmian. Pisze niedok豉dnie bo to traktorek kolegi i nie mam dok豉dnych informacji. Tylko czemu nie kopci na zimnym? I druga sprawa, czemu nie mo瞠 przekr璚i jak zga郾ie po rozgrzaniu? Czy瘺y si przyciera?
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    Piotr520
    Level 23  
    G這wica by豉 odkr璚ana poniewa 鈍ieca wykr璚i豉 si z gwintem i by豉 naprawiana.Cylinder mia bardzo ma貫 ryski z jednej strony kt鏎e raczej nie maj wp造wu na prac silnika.Nagaru te nie by這 w g這wicy.Na zimnym silniku ma moc.
  • Helpful post
    User removed account
    Level 1  
    Piotr520
    Level 23  
    Ryski s po przeciwnej stronie zawor闚. Odma jutro b璠zie sprawdzona. Mam pytanie odno郾ie prowadnic w tym silniku, s wymienne czy trzeba rozwierca i tulejowa?
    User removed account
    Level 1  
    Piotr520
    Level 23  
    Odma dro積a.Po rozgrzaniu zacz掖 si z niej wydobywa g瘰ty dym i zacz窸a plu olejem.Wi璚 albo prowadnice albo pier軼ienie.Problem na tyle rozwi您any 瞠 strzeli豉 korba i nie warto go robi.Dzi瘯uj za pomoc.
    Pozdrawiam.