Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens Amilo L7300 - brak sterowników

06 Sie 2015 21:58 993 7
  • Poziom 6  
    Witam,
    Czy miałby ktoś sterowniki do laptopa Fufitsu Siemens AMILO L7300?
    Niestety ale internet dosyć dosadnie milczy a na stronie Fujitsu po wpisaniu modelu nie wyszukuje zbyt wiele a właściwie nic. Potrzebuje sterowników pod system Windows XP Home Edition 32Bit.
    Pozdrawiam.
  • SterControl
  • Moderator - Komputery Serwis
    Coś słabo szukałeś bo są na stronie producenta wszystkie sterowniki
    Fujitsu Siemens Amilo L7300 - brak sterowników

Link do strony
    http://support.ts.fujitsu.com/Download/ShowFiles.asp

Dodano po 2 [minuty]:

Jak klikniesz w link, to rozwiń "Microsoft Windows XP", wybierz "Windows XP" i wyskoczy lista dostępnych sterowników.
  • SterControl
  • Poziom 6  
    Co ja robię nie tak, że po wyszukaniu wyskakują mi jakieś switche?
    Fujitsu Siemens Amilo L7300 - brak sterowników ]Link[/url]
  • Poziom 6  
    Faktycznie! Dzięki Radu za pomoc, powiedz mi jeszcze; czy muszę wszystkie sterowniki instalować ? Np według mnie zbędny jest modem i DVD.
  • Moderator - Komputery Serwis
    maciekkot666 napisał:
    czy muszę wszystkie sterowniki instalować ?

Nie.
    Część sterowników jest domyślnie instalowana przez system (jeśli nie masz to doinstaluj dodatek SP3). A sterowniki zainstaluj tylko brakujące.
  • Poziom 6  
    Systemu się sypnął i wali bluescreenami więc się do niczego nie nadaje. Będę instalował go na nowo dlatego obsesyjnie szukam sterowników. Najprawdopodobniej zainstaluje 51Lite 3.3 albo po prostu zwykłego XP bo klucz jest na spodzie a płytę z SP2 mam. Najbardziej nastawiam się na tego 51Lite bo jest okrojony a ten laptop sobie nawet z filmami na YT nie radzi. Możliwe, że to przez system ale w każdym bądź razie nic na nim nie działało płynnie aż do czasu kiedy zaczął się system wieszać i sypać BSODY.