Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje schematu elektryki ATALA BYTE RT 10

07 Sie 2015 20:21 576 1
  • Poziom 9  
    Witam
    Z góry pisze że od 2 tygodni przeczesuje google całą elektrodę i nic niema
    ludzie inni też szukają i nikt nie odpowiada na temat tego schematu
    Atala posiada silnik morini franco motori jest z rocznika 1996 oczywiście skuter bo rocznika silnika nie znam ale wygląda jak by od nowego był w skuterze instalacja elektryczna to 4 cewkowy stator bez impulsatora moduł DC-CDI i zauważyłem że na stacyjce i regulatorze napięcia pisze producent: DUCATI energia Może orginalne od nowego wstawiali instalacje od ducati . Przejdźmy do powodu poszukiwań a mianowicie 2 poprzednich właścicieli tak poprzerabiali instalacje że brak słów na nich i chciałbym od nowa ją zrobić i przy okazji sprawdzić cewko-moduł i stator bo nie posiadają żadnej sygnatury czyli china ktoś zmieniał ale może pojeździ , ale wątpię bo iskry brak pewnie będzie to do wymiany . Mam jeszcze jedno pytanie czy komuś się udało przerobić instalacje jego na cdi głównie chodzi oto czy jakoś zmieścił impulsator bo reszta to szczegół .Patrzałem również na podobne instalacje dc-cdi ale niestety są inne , a mianowicie różnica jest tylko w jednej tajemniczej kostce 8 pinowej opis wtyczki w rysunku w załączniku
  • IGE-XAO
  • Poziom 39  
    Przedstaw zdjęcia instalacji elektrycznej i ich podzespołów. Z katalogu wynika że tam są typowe rozwiązania dla silnika Morini, zapłon IDM, cewkomoduł dla zapłonu bez impulsatora, typowy regulator napięcia.