Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] [Wrocław - szukam] zlecę do zaprogramowania BIOS płyty głównej

Piszczyk 08 Sie 2015 13:47 681 0
    Piszczyk
    Poziom 11  
    Witam
    Posiadam płytę główną GIGABYTE GA-PH67-UD3 rev. 1.0
    Problem jest z biosem.

Po resecie komputera bios stwierdził błąd i postanowił przywrócić sobie bios.
    Po przywróceniu biosu komputer uruchomił się poprawnie, ale przestawił tryb z AHCI na IDE.
    Po przestawieniu w biosie trybu z IDE na AHCI i wyjściu z Biosu, komputer nie uruchomił się normalnie, tylko przeszedł jakby w stan programowania:
    Na monitorze pokazał się napis PROGRAMING i .......... (i pojawiające się kropki zapewne oznaczały stan - % postępu) zostawiłem go tak na ok 10min kropek więcej już się nie pojawiło po czym zresetowałem komputer. Po resecie, ponownie pokazał się napis PROGRAMING i ......... tym razem zostawiłem go na ok 20-25min, komp po jakimś czasie jakby zwisł np. nie reagowała klawiatura (za pierwszym razem klawiatura reagowała). Po wyłączeniu i włączeniu komputera zapadła ciemność - monitor nie wyświetla nic a komputer jak podłączę do prądu od razu się włącza - wiatraki pracują i nic po za tym.

Proszę powiedzieć, czy jest ktoś z Wrocławia, okolic Wrocławia, kto przeprogramował by mi bios?
    MXIC MX 25L3206E M2I-12G

Na płycie są dwie kości BIOS (zdjęcie kości z oznaczenie w załączeniu JPG [Zlecę] [Wrocław - szukam] zlecę do zaprogramowania BIOS płyty głównej

Pozdrawiam
    Mariusz
    512 511 315
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).