Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Beko DSN 6837X - zmywarka nie pobiera wody , pompa buczy na sucho

fajnymarian 08 Sie 2015 15:21 13887 0
  • #1 08 Sie 2015 15:21
    fajnymarian
    Poziom 12  

Witam

Zmywarka nie pobiera wody , na dole z tyłu dźwięk buczący ;) Mniemam że to pompa wody pracowała na sucho. Pokusiłem się o nalanie wody przez drzwi. Wlałem 4 l i zmywarka ruszyła , potem dolałem jeszcze 4 i zmywarka wykonała pełny krótki program i wszystko jest ok .Taki handmade słaby na dłuższą chwilę. Mniemam że należy sprawdzić
    -wąż dopływowy - jest jakieś urzadzenie przy zaworze dopływowym , mniemam że jest to Aqua stop - jak mam sprawdzić czy działa poprawnie
    - elektrozawór

Proszę o sugestie jak mam sprawdzić czy działają poprawnie. Wszelkie dodatkowe proposy odnośnie przyczyn awarii mile widziane.

W drzwiach zmywarki popsuły się mocowania sprężyn dociągających. W międzyczasie moja córka opuściła je niechcący i tak jakoś jakby się wyrwały z "zawiasów". Naprawiłem to i zamocowałem nowe sprężyny. Jednakże zmywarka zaczęła "popuszczać " wodę z przodu. Zauważyłęm jakby podwiniętą uszczelkę w okolicach dolnego rogu , nasmarowałem wazeliną techniczną ale na niewiele się to zdało. Wszelkie sugestie trównież mile widziane

pozdrawiam

j

5 0