Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama Castorama splendoor mr2-e- piloty

toxicrm 08 Sie 2015 16:12 1176 3
  • #1 08 Sie 2015 16:12
    toxicrm
    Poziom 6  

Witam wszystkich jestem posiadaczem bramy garażowej wyżej wymienionej oraz bramy moovo ogrodowej . Jakieś kilka dni temu zgubiłem na motocyklu oba piloty do tych bram dla firmy moovo bez problemu znalazłem zamiennik lecz do bramy garażowej nie mogę nigdzie uzyskać żadnej informacji o pilotach w castoramie mi powiedzieli że nie mają w sprzedaży . Producent praktycznie nie podaje żadnych informacji na temat nadajnika poza jego częstotliwością oraz typem że jest to kod zmienny przy czym używa słowa "przemienny" . Czy istnieje jakaś możliwość dopasowania pilota do tej bramy . Domyślam sie zę radioodbiornik do bramy garażowej też nie dostanę aby podpiąć pilota z bramy moovo . Miał ktoś już taki problem ...? bo ta firma to jakiś kompletny noname :/

Moderowany przez suworow:

Poprawiłem temat

0 3
  • #2 08 Sie 2015 22:08
    tapczan0
    Poziom 21  

Został Tobie jakiś pilot od SPLENDOORa?

0
  • #3 09 Sie 2015 18:19
    kotbury
    specjalista -automatyka bramowa

Jest wyjście - kupujesz odbiornik Proxima NMx dedykowany pod piloty Nice Moovo i podpinasz go do tego Splendoora. Sterujesz wtedy wszystkim pilotami Nice (w twoim przypadku tymi kupionymi zamiennikami).
    Sprawdź tylko czy ten castoramowy wynalazek ma w ogóle możliwość podpięcia zewnętrznego odbiornika ( albo chociaż dzwonkowego przycisku sterującego)

1