Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter 4t china - Gażnik nie do zrobienia

09 Sie 2015 12:27 1029 8
  • Poziom 11  
    Witam wszyskich chcących pomóc opisze swój problem z chińskim badziewiem mam z cztery gazniki buły myte w rozpuszcalniku ,topione ocet, dmuchane ,chuhane, nawet sie do nich modliłem przed założeniem,problem jak w temacie,zauważyłem że w jednym membrama się nie podnośi , za kazdym razem mam kupować nowy gażnik,zestaw naprawczy nic nie zmienia,gażniki 50>80>125 cm.z membramą,przy okazji naprawiam znajomym skutery,od razu żeby nie było jak czytałem fora zmień rolki lub opone podnieś iglicę wyreguluj,przeczytaj opis działani,jezeli nie masz konkretu nie zaśmiecaj forum,temat dotyczy tyko gaznika,jeżeli ktoś się z tym uporał poprosze o opis przyda się mnie i potomnm

Moderowany przez tzok:

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

Do tego niestosowanie się do poleceń moderatorów.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Opisałeś problem dość humorystycznie, jednak poskąpiłeś szczegółów technicznych. Uzupełnij post.
  • Poziom 11  
    Czytaj szczegóły silnik 4 takt gaznik 50>80>125cm w wszystkich podobne objawy nawet po solidnym czyszczeniu i wymiany zes.naprawczego, w japońskim też występują,
  • Moderator Samochody
    Beker-t napisał:
    w wszystkich podobne objawy
    Właśnie nic o tych objawach nie piszesz... co Ci się z nimi dzieje? W zasadzie też nie piszesz o jaki gaźnik chodzi (PZ19 czy coś bardziej skompilowanego).
  • Moderator Samochody
    Pewnie o tą podróbkę Keichina, z przepustnicą podciśnieniową. Nieszczelny kanalik ssący, ew. dziurawa membrana.
    Nic skomplikowanego tam nie ma.
  • Poziom 11  
    Blondynce wkręcił sie warkocz w łańcuch jak jechała skuterem,a tak na serio problem jest w tym że gażniki nie trzymają wolnych po dodaniu gazu skuter zdycha

Dodano po 4 [minuty]:

Moderator sprowadzi cię do swojego poziomu i zamknie temat

Dodano po 10 [minuty]:

20 lat temu miałem przyjemnoś robić gazniki po regeneracji do N126, nie trzymaly wolnych obrotów wymiana korpusu załatwiała sprawę, dla potomnych

Dodano po 25 [minuty]:

Dla moderatora podobny temat
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2650105.html#12741509
    ja już wymieniłem z 6 gażników

Moderowany przez tzok:

3.1.9. Nie obrażaj drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Poziom 11  
    Zielonego pojęcia to nie ma mod robokop ,prowadzę warsztat samochodowy 30 lat motorami zajmuje się od podstawówki,nie masz nic do dania ,bylo u góry jak byk jezeli nie masz konkretu nie zaśmiecaj forum ,jak wydrukuje zasade działania i wsadze do gaznika to zacznie dzialć teoretycznie powinien, na dole jedno z moich pomieszceń i owe nieszczęścia

Skuter 4t china - Gażnik nie do zrobienia Skuter 4t china - Gażnik nie do zrobienia

Moderowany przez tzok:

3.1.9. Nie obrażaj drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.

• Moderator Samochody
    ...a co można dodać przy totalnym braku informacji? W sumie to rozwiązanie mimo wszystko zostało podane. Zamykam.