Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia E4g - Wywalanie aplikacji podczas przeglądania internetu

09 Sie 2015 14:46 429 3
  • Poziom 14  
    Witam, mam kolejny problem z ową Xperią. Polega on na tym iż podczas przeglądania internetu (domyślnie ma Chrome, próbowałem również Firefoxa i Operę ale bezskutku) wywala mi aplikacje uruchomione w tle takie jak GG i Steam. Jest to akurat na tyle dziwne że na wcześniejszym telefonie pomimo mniejszej ilości ramu potrafiłem działać z kilkma uruchomionymi kartami + GG + Steam + Messenger a tutaj ledwo otworzę kartę i wywala wszystko i przeładowywuje ekran główny. Ramu wolnego jest 220-300MB. Co może mu boleć?
  • Poziom 28  
    Brak pamięci RAM. Chrome zuzywa sporo RAMu, dodatkowe programy od Sony i Google rowniez a E4g jakos wybitnie duzo go nie ma.
  • Poziom 14  
    nemo333 napisał:
    Brak pamięci RAM. Chrome zuzywa sporo RAMu,

Napisałem że próbowałem z innymi przeglądarkami i jak narazie z Operą jakoś radzi aczkolwiek potrafi czasem potrafi coś wywalić. Aczkolwiek żeby telefon z 1GB który ma te wolne ~250MB-300MB ramu nie radził sobie z tym co czyniłem na poprzednim telefonie który miał z 768MB całe 150MB?
  • Poziom 28  
    Ja mam to samo, L na 4.4.4 CM11, Opera Mobile, GG i Messenger i co chwile przeladowuje mi karty albo zamyka okno messengera przy pisaniu a wolnego RAMu conajmniej 150MB. Android nie umie rzadzić ani pamiecia wewnetrzna (zuzywanie tony pamieci na zbedne pierdoly, brak mozliwosci instalacji mimo duzej ilosci wolnej pamieci) ani RAMem (wywalanie aplikacji ktore pracuja w tle mimo duzej ilosci wolnej pamieci, i tak za chwile aplikacje startuja na nowo i zzeraja jeszcze wiecej RAMu no i dochodzi brak optymalizacji, messenger nawet na najlepszych obecnie urzadzeniach potrafi zmulic)