Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hoover vision hd vhds 6123d - migający wyświetlacz

arcinmmm 09 Sie 2015 15:27 609 3
  • #1 09 Sie 2015 15:27
    arcinmmm
    Poziom 2  

Witam,
    Po terminie gwarancji pralka przestała się kontaktować z użytkownikiem za pomocą wyświetlacza. Ustawienie programu graniczy z cudem- generalnie po ustawieniu i załączeniu start program zostaje w całości wykonany ale problem polega na tym, że cały czas rozłącza się z wyświetlaczem miga, jak na filmie: youtube.com/watch?v=ulewmYZNe6k
    podejrzewam panel przedni z pokrętłem ale może ktoś ma pomyłs jak ograniczyć ingerencję lub ostatecznie gdzie można kupić do niej cały panel przedni z pokrętłem?

0 3
  • Pomocny post
    #2 09 Sie 2015 18:34
    hobbysta92
    Specjalista AGD

Odkręć trzy śruby z tyłu blatu, zdejmij blat. Z przodu przy interfejsie powinna być wiązka która łączy go z modułem. Sprawdź czy styki nie są zaśniedziałe, czy wtyczka dobrze leży.

1
  • #3 09 Sie 2015 21:36
    arcinmmm
    Poziom 2  

Dzięki. Wykonałem zgodnie z instrukcją i pomogło!!! Faktycznie po dobraniu się do pokrętła i oczyszczeniu jego otoczenia jest dużo lepiej- więc dzięki za pomoc!!! Zastanawia mnie czy spowolnione przeskakiwanie między programami po przekręceniu pokrętła (wyswietlacz wolno przeskakuje między programami) to nie początek końca programatora?

0
  • Pomocny post
    #4 09 Sie 2015 21:45
    hobbysta92
    Specjalista AGD

W pralkach Candy / Hoover częstym problemem były wybieraki programów. Wystarczy dostać się do środka lekko podważając plastikową obudowę, wyczyścić ślizgacz oraz pola po których się ślizga. Czyścić najlepiej izopropanolem lub spirytusem.

1