Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes c200 2.2 cdi 2005r błąd P2359

10 Sie 2015 12:51 2940 4
  • Poziom 5  
    Witam wszystkich . Mam problem z Mercedesem c200 2.2 cdi z 2005r . Autko wchodzi w tryb awaryjny , co za tym idzie brak mocy . Diagnoza komputerowa wykazała błąd P2359 - problem z ciśnieniem doładowania . Kiedy na odpalonym silniku kolega daje tak do 2.5 tyś obrotów ja naciskając przewód intercoolera , brak ciśnienia ,miękki przewód . Wniosek brak ciśnienia . Nie słyszę także Żadnego świstu jak by gdzieś uciekało to ciśnienie. Jest możliwość sprawdzenia czujnika doładowania . Prosze o pomoc i z góry dziękuje.
  • Poziom 5  
    Witam . Dzieki tylko jak to sprawdzić ,chyba tylko tam gdzie regenerują tak mi się wydaje . Spytałem swojego elektryka i udzielił mi takiej odpowiedzi.

Dodano po 2 [godziny]:

Witam ponownie, zauważyłem że po zdjęciu przewodu od turbiny wirnik , łopatki latają bardzo na boki ,góra dół . Miałem już tak parę razy więc dla mnie turbina się skończyła . Luz jest tak duży , że prawie ociera się o obudowę . Mam nadzieję , że potwierdzicie moją diagnozę . Pozdrawiam wszystkich.
  • Poziom 5  
    Witam . Też tak myślę . Więc dla tego nie ma ciśnienia doładowania turbiny .

Dodano po 7 [minuty]:

Jaki jest koszt regeneracji? Czy lepiej używaną z auta z niskim przebiegiem?